Son Yaz Dizisinde Yeni Kararlar

Son Yaz

0 209

Son Yaz dizisi geride bıraktığımız en göz alıcı yapımlardan birisine sahip diziler arasında yer alıyordu. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizinin finali bir hayli üzücü oldu. Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit’in dizinin ikinci sezonda olmayacağını haberi ortaya çıktı.

son yaz

Bu duruma dizi hayranları ise çok üzüldü. Dizi de sadece Funda Eryiğit değil, hikayede birçok isim yayınlanacak olan yeni sezonda bulunmayacak. Sonradan diziye dahil olan Olgun Toker ve Funda Eryiğit dışında, Emre Karayel,  Şebnem Dönmez ve Erdem Şanlı da dizinin ikinci sezonunda yer almayacak isimler arasındadır.

İkinci Sezondan İlk Ayrıntılar

Gazeteci Birsen Altuntaş sevilen dizi olan Son Yaz hakkında hayranlarını heyecanla beklediği senaryonun yeni durumuna yönelik bazı ayrıntılar sundu. Kulisten gelen bilgilere göre Son Yaz dizisinde zaman ilerlemesi yaşanacak.

Bu durum öncelerden bilinen bir durumdu. Ayrıca ilk sezon çekimleri Çeşme’de olan dizinin bundan sonra yapılacak olan çekimleri İstanbul’a taşınıyor.

Son Yaz Dizisinin Başrol Oyuncuları

Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafza Nur Sancaktutan’ın başrollerinde yer almaya devam ediyor. Son Yaz dizisindeki gerçekleşecek olan zaman atlamasının beraberinde Rize sahnelerinin de olacağı haberi geldi. Birkaç sene zaman atlaması ile dizi hayranları bambaşka bir dünyanın içinde hayranlarının karşısına geleceği de bu bilgiler arasında yer alıyor. İstanbul’da dizinin hikaye konusu nasıl devam edecek ve niçin Rize sahneleri yer alacak soruların cevapları henüz cevap bulmadı. Öte yandan, dizinin yeni sezonu oldukça merak konusu oldu.

Halil Babür’ün canlandırdığı Soner karakterinin ailesi dizinin ikinci sezonunda geniş şekilde yer alacağı ortaya çıktı. Dizideki bu durum yeni isimlerin katılacağı anlamını taşıyor. Diziye katılacak yeni isimlerin kimler olacağı hayranlarını oldukça heyecanlandırmaya başladı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.