Son Yaz” Dizisinde Yeni Sezon Sürprizleri

0 131

Son yaz dizisi seyirciyi yine FOX TV de ekrana kilitleyecek  gibi gözüküyor. 18 Eylül cumartesi günü saat 22.00’da FOX TV de yeni yayın dönemine merhaba diyecek olan “Son Yaz”ın senaryosunu Cenk Boğatur, Deniz Dargı, Cem Görgeç kaleme alırken, yönetmenliğini Semih Balcı yapıyor. Yapımcı Saner Ayar üstlenmiş.

Yeni gelişmelere gebe senaryo haricinde oyuncu kadrosunda da değişiklikler oldu. Diziye giren yeni oyuncular yeni enerji de getirecek.

 

İlk sezon İzmir’de çekilen dizinin devam bölümleri İstanbul’ çekiliyor. Ama senaryo gereği Batum ve Rize’de de çekimler yapılacak.

Dizide oluşan yapısal değişikliklerle dizi yeni gelişmelere gebe kaldı. 18 Eylül Cumartesi akşamı 22. Bölümü yayınlanacak olan dizi zaman atlamasıyla başlayacak.

Yeni Sezondan Tüyolar

Sare (Birce Kalay) eşini kaybeden savcı Selim’e (Ali Atay) eşinin ölümü ile ilgili bilgiler vermişti. Yeni sezona Savcı Selim’in Canan’a büyük öfke duyarken arka plandaki kişileri deşifre etme çabası önem kazanacak.

Bölümle ilgili diğer detaylara gelirsek Savcı Selim eşini düğün gecesinde kaybetmiştir. Matem tuttuğu dönemde gizemli bir şekilde hayatlarına dâhil olan Sare Akay’dan eşinin ölümüne sebep olduğunu düşündüğü Halil Sadi Sancaktar’ın aslında bu olayla bağlantılı olmadığını öğrenir. Bu Savcı Selim’ şaşkına çevirir.

Kaçak Olan Akgün ve Selim Kara Buluşması Dengeleri Şaşırtacak

Sare Akay (Birce Akay), kaçak durumdaki Akgün’ü (Alperen Duymaz), Selim Kara’yı (Ali Atay) buluşturur. Bu buluşma tüm dengeleri değiştirecektir. Sare ile birlikte yolları tekrar kesişen Savcı Selim ve Akgün’ün artık önlerinde daha önceden kestiremedikleri yeni evren vardır.

FOX TV de geçtiğimiz dönemde de büyük beğeni toplayan dizisi “Son Yaz” yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapacağa benziyor. Saatlerinizi ayarlayın, yeni sezonun ilk bölümünü sakın kaçırmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.