Son Yaz Dizisinin 2. Sezonu Başlayacak mı, Dizinin Yayın Gününde Değişiklik Oldu, İşte Belirlenen Yayın Tarihi

0 11

FOX TV’nin en çok sevilen ve beğenilen Son Yaz dizisinin 2. Sezon yeni fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Alperen Duymaz, birce Akalay, Hafsanur Sancak tutan ve Ali Atay’ın oynadığı Son yaz dizisinin tarihi sevenler ile bulundu.

Geçtiğimiz sezon dizi Cuma akşamları yayın yaparken yeni sezon da ise yayın günü değişmiş oldu. Geçen yıl çekimleri çeşmede yapılıyordu. Fakat artık Son Yaz’ın hikayesi İstanbul’da devam edecek. 4 Haziran Cuma günü ekranlara gelerek sezon finali yapan son Yaz’ın yeni sezon fragmanı sevenleriyle buluştu.

Son Yaz Yayın Gününde Değişiklik

Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit’in ölerek diziden çıkmasının ardından ne gibi olaylar yaşanacak tamamen bunlar konu alacak. Son Yaz dizisi 2. Sezon ilk bölümü ile 18 eylül cumartesi akşamı seyirci karşısına çıkarak bütün seyircisiyle buluşacak.

Birce Akalay Yeni Rolüyle Bütün Dikkatleri Üzerinde Toplayacak

Dizide yeni yer alacak olan Birce Akalay’ın hayat verdiği Sare’nin Son Yaz’a gelişi ile yaşanacak olan bütün gelişmeler şimdiden oldukça büyük bir merak uyandırmaya başladı. Akgün ve Kara ailesinin bütün hayat hikâyesi İstanbul’a taşınırken tek merak edilen konu ise Cananın ölümünden sonrası dizide nelerin gündeme geleceği. Cananın ölümünün ardından artık hiç bir şey eskisi gibi değildir. Aileden herkes ayrı bir yerlere savrulmuş durumdadır.

Cananın ölümünü kaldıramayan ve bu sureci oldukça zor geçiren Selim ( Ali Atay) kendi köşesine çekilmiş vaziyettedir. Akgün (Alperen Duymaz) da kaçak bir haldedir. Onları yeniden bir araya getirecek olan kişi de Sare Akay ( Birce Akalay) olacak. Sare Akay Son Yaz dizisine bir hayli büyük sırlar ile beraber girip dizinin gidişatını bir hayli değiştirecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.