Ünlü Sanatçının Son Paylaşımı Tepkilere Neden Oldu

Son zamanlarda eleştirilere hedef olan ünlü sanatçı Ceylan’ ın zaman içerisindeki değişimi magazin gündeminde yer edinmiş durumda.

0 809

Son zamanlarda eleştirilere hedef olan ünlü sanatçı Ceylan’ ın zaman içerisindeki değişimi magazin gündeminde yer edinmiş durumda. Seneler öncesinde Küçük Ceylan olarak bilinen ünlü sanatçının son halleri sosyal medyanın dilinde.

Sosyal medya üzerinden yaptığı her paylaşım olay oluyor. Son paylaştığı plaj pozu ile tıpkı başka biri gibi görünen sanatçıya görenler Ceylan olmadığına eminim ama ispatlayamam gibi yorumlarda bulundu.

Eda Ece benzetmesi…

Sosyal medya üzerinde bazı kişilerde Ceylan’ ı Eda Ece’ ye benzetti. 2017 yılında Yalıkavak’ tan lüks bir villa alan şarkıcı uzun zamandır orada yaşıyor. Dekorasyonunu kendi zevkine göre yapan sanatçı villası için epey bir para harcamıştı. Daha önce farklı ünlülerle de benzetmeler yapılan sanatçı sık sık imaj değişikliği yapmakta.

Ceylan Kimdir

1974 doğumlu olan ünlü sanatçının çocukluk yıllarını Almanya’ da geçirmiştir. Adı Ceylan Avcı olan sanatçı ilk olarak 10 yaşlarında bir albüm çıkardı ve tüm sevenleri onu Küçük Ceylan olarak hatırlamakta. 1983 yılında katılım sağladığı müzik yarışmasını kazanarak birincilik elde eden sanatçı 1986 yılında Seni Sevmeyen Ölsün adlı albümü çıkararak ülkemizce 1,300,000’ lü rakamlara ulaşıp rekora imza attı.

1990’lı yıllarda halasının oğlu Erhan Bozkurt ile hayatını birleştirdi. Bu eşinden Melodi adında bir kızı bulunmakta. Sanatçının 1984 yılından bu yana çıkarmış olduğu 31 tane albüm bulunmaktadır. Bunun yanı sıra geçmişten günümüze yer aldığı dizi ve film projeleri de oldukça fazla. Bunlardan bilindik bazılarını sıralayacak olursak; Yüzünü Şeytan Görsün, Sığıntı, Şenlik Var, Aynalı Tahir, Acı Gurbet, Annem, Çingene de dahil olmak üzere 21 tane dizi & film projesinde yer almıştır.

2001 senesinde iki kez Kral TV ‘’En İyi Kadın THM’’ sanatçısı seçilmiştir. Sanatçının bir de ‘’ Ah Gönlüm’’ albümüne ait Mü- yap sponsorluğunda verilen altın plak ödülü bulunmaktadır. Bunların dışında ünlü sanatçının En İyi Türk Halk Müziği Kadın Sanatçısı – MGD 8. Altın Objektif Ödülü- Yılın Halk Müzik Sanatçısı-Müzik Magazin Dergisi tarafından verilen toplamda 8 adet ödülü bulunmaktadır. Zorlu kariyer hayatı bulunan ünlü sanatçı sanat camiasındaki 35. Senesini kızı Melodi Bozkurt’ un çıkarmış olduğu ‘’ Severim Ama Güvenemem Ki’’ adlı single ile kutladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.