Sosyal Medya Fenomeni Youtuber Duygu Özaslan Paylaşımı İle Dalga Konusu Oldu

0

Sosyal medya platformlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte fenomenlerin reklam amaçlı videolarını görmemiz de artık bir hayli olağan bir durum haline geldi. Bu videolardan biri geçtiğimiz günlerde adından sıklıkla söz ettiren sosyal medya fenomeni Youtuber Duygu Özaslan tarafından paylaşıldı.

Bilindiği gibi kendisi daha önce sahanda yumurtanın adını hatırlayamayıp İngilizce haliyle telaffuz edince pek çok kişi tarafından alay konusu olmuştu. Hatta ekranlarda görmeye alışık olduğumuz pek çok oyuncu da kendisini tiye alan videolar çekerek instagram sayfalarına atmıştı.

Suluk Tanıtımıyla Dalga Konusu Oldu

Sosyal medya fenomeni Youtuber Duygu Özaslan bu kez de bir markanın suluğunun tanıtımı sırasında komik bir anlatım ile gündeme damgasını vurdu. Kullanmakta olduğu suluğun tanıtımı sırasına söylediği; “Bu suluğu istediğim zaman bitince doldurabiliyorum ve küçük küçük yudum yudum içebiliyorum” şeklindeki cümlesi bir suluğun başka ne tür bir amaca hizmet edebileceği sorusunu akıllara getirdi.

Bu durum karşısında komik videoların ardı arkası kesilmezsek ünlü youtuber eleştirilerin odak merkezine alındı. Birçok ünlü isim yaptığı açıklamalarda “Daha önce yalaktan su içiyorduk hepimiz, sağ olsun bizi sulukla tanıştırdın” “Allah razı olsun Duygu Özaslan, ben de karar kara düşünüyordum suluk nasıl kullanılıyor” şeklinde esprili yaklaşımlarda bulundu.

Duygu Özaslan ise tıpkı sahanda yumurta videosunda olduğu gibi bu konuyla ilgili çevresinden aldığı yorumlara ve instagram fenomenlerinin çektiği videolara herhangi bir yorum yapmadı.

Sosyal Medya Fenomeni Youtuber Duygu Özaslan Konuyla İlgili Geri Adım Atmadı

Ünlü fenomenin ileride konuyla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı da henüz bilinmiyor ancak bir suluk videosu tanıtırken kullanmış olduğu dil ve daha önce hiç kimsenin bilmediği bir ürünü anlatıyormuş gibi sarf ettiği cümleler nedeniyle daha pek çok fenomen tarafından dalga konusu olacak gibi görünüyor.

sosyal medya fenomeni Youtuber Duygu Özaslan

Sosyal medyanın linç ve alay üslubundan nasibini alan sosyal medya fenomeni Youtuber Duygu Özaslan videoyu kaldırma gereği duymadı. Tabii videoyu kaldırsa dahi yüzlerce kişi tarafından izlenmiş olması da bu videonun yayılma hızını azaltmayacaktı.

Bir sonraki reklamlı video içerik paylaşımında ne gibi bir ürünle instagramda yer alacağı şimdilik merakla beklenen gözde youtuberın Instagram sayfasında da yoğun bir takipçi kitlesi bulunurken eleştirilere karşı fanları tarafından koruma altına alındığı gözlemlendi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku