Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay! Pes Dedirtti! Görenler Sinir Krizi Geçiriyor!

Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay

0

Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay ;Sosyal medya pek çok konu hakkında insanların tepki göstermesini ve bilinçlenmesini sağlıyor. Yaşanan kötü olaylar sosyal medya aracılığı ile kısa süre içerisinde pek çok kişiye yayılıyor. Konya’da şarküteri- sebze ve meyve bölümünde bulunan bir buzdolabına giren kişi bu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşınca çok büyük bir tepki ile karşılaştı.

Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay

O alanda bulunan tereyağı ve peynir gibi ürünlerin hijyenini hiçe sayarak yapılan bu hareket insanların çok büyük bir tepki göstermesine sebep oldu. Şarküteri dükkanında iş yeri çalışanı olan bu kişi sosyal medyada tepkilerin çığ gibi büyümesi üzerine fotoğrafı profilinden silerek kaldırdı.

Bakanlıktan Açıklama Geldi!

Şarküteri dükkanında bulunan bir buzdolabının içerisine girerek fotoğraf paylaşan iş yeri çalışanının bu fotoğrafı sosyal medyada çok hızlı bir şekilde yayılınca sosyal medyada tepkiler adeta bir çığ gibi büyüdü. Sosyal medyada görüntülerin hızlı bir şekilde yayılması üzerine Tarım ve Orman Bakanlığı olay yeri tespiti yapara olay yerini ziyaret etti. Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay.

Ziyaret üzerine buzdolabına giren kişinin ne iş yerini sahibi ne de iş yeri çalışanı olmadığı ortaya çıktı. Bu kişinin karşı  dükkanın sahibi olan bir sebzeci olduğu ortaya çıktı.

Suç Duyurusunda Bulunulacak!

Hijyen kuralları hiçe sayılarak şarküteri dükkanının buzdolabında çekilen dalga geçme maksatlı fotoğraf sonrasında suç duyurusunda bulunulacağı hakkında bir açıklama yapıldı. Bu alanda bulunan bütün gıdalar yediemine alındı ve satışları engellendi.

Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay

Sosyal Medyada Tepki Çeken Olay ; Gıda kontrol ekipleri tarafından bu gıdalar üzerinde hijyen ve sağlık kuralları ile ilgili araştırmalar yapılıyor. Konya’nın ne kadar sıcak olduğunu bu şekilde belirtmek isteyen kişinin hijyen kurallarını nasıl bu kadar hiçe sayabildiği insanlar tarafından büyük bir şaşkınlık ile karşılandı. Sosyal medya hala bu görseller ile çalkalanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku