Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti! Yeni Bir Çöküş, Yeni Bir Final! Kazara Aşk Reytinglerin de Düşüş!

Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti

0

Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti ; Star TV bu sezon başından beri çok fazla diziye final kararı aldı. Ada Masalı’nda ve Kazara Aşk’ta bir serüven yakalayan Star TV Yeni bir karar mı alıyor? Star TV sezonunda en iddialı yapımlara bile final kararı alarak, sezonu kapattı. Yaz sezonunda da iki dizi ile yarışa katılan Star TV sessizliğini bozacak mı?

 

Star TV Sezonunda En Kötü Sezon! 

Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti

Star TV yapımları ve oyuncu seçimleri ile iddialı bir başlangıç yapmıştı. Sezon sonunda sevilen 9 dizisi ile ayrılık kararı aldı. Dizileri tek tek final yapması izleyici tarafından çok büyük bir yankı uyandırdı. Final beklemeyen izleyici bir hayli üzülmüştü. Yaz sezonunu Ada Masalı ve Kazara Aşk’ta tamamlayan Star TV bu iki dizide ne yapacak?

 

Star TV Yaz Sezonunu Ada Masalı Ve Kazara Aşk’ta Kapatacak!

Star TV’nin sevilen iki yaz dizisi de reytinglerle takip ediliyor. İddialı yapımlar yeni olmasına rağmen oldukça ilgi gördü. Oyuncu ve karakter seçimleri ile beğenilen iki yapımda Star TV ekranlarında olacak. Star TV’nin yeni bir final yapıp yapmadığı ise henüz bilinmiyor. Kazara Aşk reytinglerinin de düşüşe geçmesi ile birlikte izleyiciden final korkusu geldi. Sosyal medyada yer alan anket çalışmalarında iki başrolün sevilmediği ve uyum göstermediği de konuşuluyor. İkilinin dizinin bitmesine sebep gösterilmesi konusunda fikir ayrılıkları yaşanıyor. Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti finaller art arda geliyor.

 

Star TV Bu Sezon Çöküşe Geçti

Başrollerin uyumsuzluğunu her fırsatta gündeme getiren sosyal medya kullanıcıları, ikilinin bu diziyi bitireceği görüşünde hem fikirle varıyor. Dizi yeni bölümleriyle ekranda olurken, ayrılık haberinin gelip gelmeyeceği ise merakla bekleniyor. Star TV ekranlarında yayınlanan dizide şuan final gözükmüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku