İsteyene Faizsiz Kredi Dileyene 120 Ay Taksitle 185 bin Lira!

faizsiz kredi almanın kesin yolu

0 269

İsteyene Faizsiz Kredi Dileyene 120 Ay Taksitle 185 bin Lira!

Faizsiz kredi müjdesi ile ilgili uzun zamandan beri beklenmekte olan haber sonunda geldi. Bankalar bilindiği üzere ülkenin faiz politikası çerçevesinde hareket etmekte olan ve belirli bir kar oranı bulunmakta olan işletmeler olarak bilinmektedir. Bankalar müşteri çekebilmek ve bir takım pazarlar oluşturabilmek adına bazen zararına hizmet sunabilmektedir. Bu hizmetler vatandaşlar tarafından takip edilmekte ve hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir.

faizsiz kredi

Haberin detaylarına geçmeden önce ilk olarak fırsatın ne denli büyük bir imkan olduğunu anlamak maksadıyla ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların şuan için vadeleri ve bu vadelere ne kadar fai aldıklarının kısa bir açıklamasını yapalım.

Bankaların Güncel Faiz Oranları

Haberimize konu olan faizsiz kredi müjdesini vermeden önce şuan ülkemizde uygulanmakta olan vade ve faizlerin açıklamasını yapalım;

 • Finansbank 48 ay vadeli bir şekilde 1,39 faiz oranıyla kredi veriyor
 • TEB 48 ay vadeli bir şekilde 1,45 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Vakıfbank 60 ay vadeli bir şekilde 1,51 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Ziraat Bankası 48 ay vadeli bir şekilde 1,54 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Halkbank 48 ay vadeli bir şekilde 1,54 faiz oranıyla kredi veriyor
 • İng Bankası 48 ay vadeli bir şekilde 1,39 faiz oranıyla kredi veriyor
 • İşbank 48 ay vadeli bir şekilde 1,65 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Garanti Bankası 48 ay vadeli bir şekilde 1,79 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Akbank 48 ay vadeli bir şekilde 1,89 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Aktifbank 48 ay vadeli bir şekilde 1,90 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Denizbank 48 ay vadeli bir şekilde 2,23 faiz oranıyla kredi veriyor
 • Yapı Kredi 48 ay vadeli bir şekilde 2,42 faiz oranıyla kredi veriyor

Ülkemizde görüldüğü gibi faiz oranları oldukça yüksek seviyelerde geziniyor. Durumun Böyle olmasıyla birlikte vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla değişik bir takım arayışlar içine girmektedir. Araştırmalarını derin bir şekilde devam ettiren birçok vatandaş uzun vadeli kredi kullanmanın ve faizsiz bir şekilde kredi kullanmanın birçok yolunu bulmuş bulunmaktadır.

Faizsiz Kredi Almak Mümkün mü?

Faizsiz kredi almak ülkemizde birtakım yöntemler kullanarak temin etmek mümkündür. Bunun için yapılması gereken en önemli sırrı yazının sonunda paylaşacağız. İlk olarak yapılması gereken mobil hat üzerinden telefon alınarak satışının yapılması işlemidir. Bununla yaklaşık oyarak 20 bin TL gibi bir miktar nakit 48 ay gibi uzun bir vadede ulaşmış olacaksınız. Bunun yanı sıra faktöring firmaları aracılığı ile çek bozumu işleminin yapılmasıyla birlikte 500 bin TL gibi bir miktarı 5 bin TL gibi bir faiz ile kullanabilirsiniz.

Kıbrıs Üzerinden Faizsiz Kredi

İhtiyaçlarını en uygun bir şekilde karşılamak isteyen vatandaşlar çözümü yavru vatanda bulmuş bulunmaktadır. Kıbrıs üzerinden ülkemiz vatandaşlarına birçok kredi veren banka bulunmaktadır. Yavru Vatan bilindiği üzere ekonomik koşulları ülkemizde daha iyi konumdadır. Burada bulunan bankalar yeni bir atılım yaparak ülkemizden müşteri çekmek istemektedir. Bunu da ancak faizsiz bir şekilde kredi vererek sağlamaktadır. Bu sebeple 100 bin TL gibi bir rakamı 24 ay gibi uzun bir vadeyle faizsiz kredi şeklinde vatandaşlara sunmaktadır.

24 ay 100 bin TL faizsiz kredinin ödemesini yapamayacağınızı düşünüyorsanız bunun için bir alternatif bulunuyor. 120 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmanız gene Kıbrıs üzerinden mümkün. Fakat bu kredi faizsiz kredi olarak tanımlanacak bir kredi değil. 0,89 faiz oranıyla sunulmakta olan kredi 120 ay vadeli bir şekilde sunuluyor. Burada dikkat çeken husus ülkemizde 48 ay ile sınırlanan vade seçeneği burada 120 ay olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca 185 Bin TL gibi önemli bir miktar aktarılıyor.

Kıbrıs Faizsiz Krediyi Kimler Alabilir?

Faizsiz kredi ve 120 ay vadeli kredinin alınması için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Ülkemizden yapılacak olan başvurularda aranan kriterler;

 • TC vatandaşı olmak
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 • Ticari faaliyet gösterdiğini ispatlayan bir belge bulundurmak
 • Daha önceden 1 ay Kıbrıs da ikamet etmiş olmak

Şartları aranmaktadır. Şartları uygun olan vatandaşlar internet üzerinden istedikleri zaman başvuru gerçekleştirebilmektedir. Cevap yaklaşık olarak 24 ile 48 saat arasında başvuru sahibine mai olarak iletilmektedir. Ayrıca banka müşteri ile uygun bir zamanda telefon görüşmesi yapmaktadır. Kıbrıs üzerinde bulunmakta olan bankaların müşterilerden özel olarak bir takım istekleri bulunabilir. İstenilen evrakların temin edilmesiyle birlikte başvuru alınır ve değerlendirme yapılır. Kısa bir süre içerisinde sonuç iletilir. Bankaların internet şubeleri üzerinden de başvuru gerçekleşebilir. Tercih başvuru sahibine aittir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.