Şubelere gitmeden anında ihtiyaç kredisi cebinizde!

Şubelere gitmeden anında ihtiyaç kredisi cebinizde!

0 121

Şubelere gitmeden anında İhtiyaç kredisi cebinizde!

Nakit paraya ihtiyacı olan bireyler ve kredi fırsatlarından yararlanmayı düşünen vatandaşlar için bankalar yeni fırsatlar oluşturmaya son hızıyla devam etmekte. Uygun faiz seçenekleri ile beraber vatandaşlara verilecek olan ihtiyaç kredileri kapsamında, banka şubelerine gitmeye gerek duymadan internet bankacılığı üzerinden ya da mobil şubeler ile 10.000 TL’lik kredi çekme şansına sahipsiniz.

Kredi faiz oranları da son günlerde düşük tutulması ise vatandaşlar tarafından en çok dikkat edilen hususlar içerisinde yerini almış durumda. Bu nedenle ise vatandaşlar diğer bankaları tercih etmek yerine daha çok kaba bankaları aracılığıyla kredi fırsatlarından yararlanıyor. Peki bankaların vermiş olduğu ihtiyaç kredileri faiz oranları nasıldır ve başvuru nasıl yapılır?

Son zamanlarda nakit ihtiyacı fazlalaşan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kapsamında yararlanmak için çok fazla araştırmalar yapmaktan bankaların ise belirlemiş olduğu kredi faiz oranları sürekli farklılıklar göstermekte. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank düşük faiz seçenekleri ile vatandaşlara kredi imkanı sunmakta. Kamu bankalarının kullandırılmış olduğu kredi faiz oranları diğer bankalara nazaran daha düşük faizlerle birlikte verilmesi vatandaşlar tarafından da daha çok tercih edilme sebebi olmuştur.

Ziraat Bankası faiz oranları

Ziraat Bankası tarafından verilen kredi faiz oranları şöyledir; Ziraat Bankası’nın vermiş olduğu tüketici kredisi faiz oranı 1,55 ten başlamaktadır, taşıt kredisi kaskolu şekilde verilecek olan faiz oranı 1,61’den, kaskosuz şekilde verilecek taşıt kredisi faiz oranı 1,63’ den başlamaktadır. Ayrıca konut kredisi faiz oranı ise 1,37 oranlarından başlamaktadır. Almış olduğunuz krediyi, İstediğiniz şekilde ödeme planı yaparak esnek bir şekilde ödeme imkanına sahipsiniz ve 36 ay vade seçeneklerinden de yararlanma imkanları da mevcuttur.

Halkbank faiz oranları

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,63, taşıt kredisi faiz oranı 1,54, konut kredisi faiz oranı ise 1,34’ den başlamaktadır.

Vakıfbank faiz oranları

Vakıfbank’ın vermiş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,59 taşıt kredisi faiz oranı 1,50 ve konut kredisi faiz oranı ise 1,37 şeklinde güncellenmiştir.

İhtiyaç kredisi nasıl alınır

İhtiyaç kredisinden yararlanmak için öncelikle bir gelir belgesine ihtiyacınız vardır bankaların belirlemiş olduğu diğer koşullar ise, vatandaşın 18 yaşını doldurması ve vergi geliri levhasına sahip olması gerekmektedir. SSK kaydının yer alması şeklinde belirlenmiştir. Ayrıca bankalar tarafından takip et düşmemen izle çok büyük önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra kredi notunuz da aynı zamanda kredi onayınız açısından önemli rol oynamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.