Sunucu Serap Paköz’ ün son hali! Sosyal medyaya bomba gibi düştü…

Sunucu Serap Paköz’ ün son hali! Sosyal medyaya bomba gibi düştü...

0

Sunucu Serap Paköz’ ün son hali! Sosyal medyaya bomba gibi düştü…

Serap Paköz geçtiğimiz aylarda yaptırmış olduğu estetik ve dolgularıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Ülkemizde sevilerek izlenen ve birçok hayran kitlesi olan ünlü sunucunun Seda Sayan’ın estetik doktoruna giderek Fransız Askı yöntemi ile yüzünü gerdirdiği bilinmektedir.

55 yaşında olan Serap Paköz’ ün estetikli hali sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşerken Serap Paköz sosyal medyada farklı farklı yorumlar aldı. Yorumlardan bir tanesi gençleşip güzelleştiği yönündeydi. Ayrıca Serap Paköz sosyal medyada son estetikli haliyle Mr. Spock’ a benzetildi. Ünlü sunucunun yapmış olduğu paylaşımda fotoğrafının altına photoshopsuz notunu düştü.

Uzun süredir ekranda yer alan ve sunuculuk yapan Serap Paköz estetik yaptıranlardan benim neyim eksik düşüncesi ile Seda Sayan’ın estetik doktoruna giderek Fransız Askı yöntemi ile yüzünü gerdirdi. Bu operasyonundan sonra yapmış
olduğu paylaşım ile photoshopsuz notunu düşerek sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Geçtiğimiz aylarda ise kaşlarını kaldırıp yüzüne dolgu yaptırdı ve değişimi ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

55 yaşında olan ünlü sunucu Serap Paköz’ ün son hali sosyal medyada bomba gibi yer alırken Serap Paköz fotoğrafını photoshopsuz notuyla paylaştı. Ünlü sunucunun Seda Sayan’ın estetik doktoruna gittiği ve yüzüne Fransız Askısı yöntemi ile gerdirdiği bilinmektedir. Serap Paköz estetik yaptırdığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ayrıca gelen yorumlar sonrasında çileden çıktığı da bilinmektedir.

Estetik yaptırdığını duyuran Serap Paköz ‘benim neyim eksik biraz toparladım’ diye açıklamada bulundu. Ayrıca yapmış oldu fotoğrafında “şuan şişlikler var siz bir de 1 hafta sonra görün Cem’ in eline sağlık” diye açıklama yaparken Seda Sayan’ın bu süreçte Serap Paköz’ ü Miami’ den aradığını belirtti.

Son Hali:

Serap Paköz için sosyal medyada birçok eleştiri yapılırken. Serap Paköz bu eleştirilere çok sinirlenerek “ben kızım işçinin alın teri kurumadan parasını öde diyen bir babanın kızıyım. Bu hayat tecrübesi ile büyütüldü. Bedavacılık benim hayatımda yok merak edenler için faturamı da gösterebilirim ama görgüsüzlük bana göre değil” sözlerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku