Survivor All Star 2022 Kadrosu Şekilleniyor-Kadroda Kimler Var

2022 yılının ilk aylarında başlayacak olan Survivor All Star 2022’ın yeni kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

0 57

2022 yılının ilk aylarında başlayacak olan Survivor All Star 2022’nin yeni kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Yarışma ile ilgili söylentilere göre eski sezon yarışmacılarının bu sezonda da yer alacağı söyleniyor. All Star’ da yolları kesişecek olan yarışmacılardan biri Murat Yağcı idi. Bir diğer yarışmada yer alacak olan ismin ise Aleyna Kalaycıoğlu olacağı söylendi. Kadroya dahil olacak isimlere yenisi eklenirken yarışmada yer alacak diğer kişilerin Meyve Aydın ve Gizem Kerimoğlu olduğu açıklandı.

YeSurvivor All Star 2022′ de Turabi olacak mı

Geçtiğimiz sezon 2020 Survivor’ da en çok konuşulan isimlerden bir tanesi de Turabi idi. Turabi Çamkıran yer aldığı yarışma sezonunda 2 kere şampiyonluk kupası kazandı. Yeni sezon 2022 Survivor All Star’ da yarışmacının yer alıp almayacağı merak konusu oldu. Henüz konu ile ilgili bir açıklama olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca yarışmada yer alıp almayacağı beklenen yarışmacılar arasında Evrim Keklik ve Sercan Yıldırım da bulunuyor.

Yeni sezonda başka hangi isimler olacak

Survivor All Star yarışmasına dahil olacak olan bir diğer oyuncunun da Çağrı Atakan olacağı söyleniyor. Geçtiğimiz sene zorlu bir yarışma süreci geçiren yarışmacı içerisinde bulunduğu mücadele ile adından sıkça söz ettirmiş idi. Bu sezonda yarışmaya katılarak şampiyonluk savaşında kendisini deneyeceği söyleniyor.

Survivor All Star 2022
Survivor All Star 2022

Kadroya dahil olması beklenen isimlerden bir tanesi de 2018 yılında yayınlanan programda yer alan yarışmacı Nagehan Karadere olmakta. Sosyal medya üzerinden takipçilerin ön görüleri ile yarışmaya katılıp katılmayacağı tartışılan isimde Poyraz olmakta. Yarışmacının katılım sağlayıp sağlamayacağı ile ilgili şuan bir açıklama bulunmuyor. Program yapımcısı Acun Ilıcalı tarafından kadro ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmadı. Lakin Poyraz Yiğit adlı yarışmacının bir dizi projesinde yer alabileceği de gündemde konuşulan konulardan bir tanesi diyebiliriz.

Yeni programda yer alacak kişilerin genellikle önceki sezonda yer alan yarışmacılardan olacağı söylendi. Survivor All Star 2022’ a katılacak olan kişiler daha önce katılım sağlayıp diskalifiye olan veya elem adaylarından seçilecek.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Gürkan Uygun’ un Yıllar Öncesi Halini Görenler Gözlerine İnanamadı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.