Survivor de Olan Kurguyu Batuhan Deşifre Etti! Program Yayından Kalkabilir

Survivor de Olan Kurguyu Batuhan Deşifre Etti! Program Yayından Kalkabilir

0

Survivor de Olan Kurguyu Batuhan Deşifre Etti! Program Yayından Kalkabilir

TV8 kanalında yayınlanan Survivor’ın bitiminden bu yana kadar sessizliğini koruyan Batuhan, tüm sessizliğini yaptığı bir beğeni ile bozdu. Bu beğenide Aleyna Kalaycıoğlu, annesi ve Acun medya tarafına hedef gösterildi. Paylaşımda öyle şeyler yazıyor ki çok şaşıracaksınız, bakalım Batuhan bu olay hakkında ne diyecek?

TV8 kanalında yayınlanan Survivor 2021 yeni şampiyonunu seçti ama hala etkileri sürmeye devam ediyor. TV8 kanalında yayınlanan Survivor’da büyük finale Aleyna Kalaycıoğlu, İsmail Balaban, Poyraz Yiğit ve Ayşe Yüksel kalmıştı. Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu final öncesi elenmişti. Poyraz ve İsmail’de SMS (halk) oylamasına gitmiş ve şampiyon İsmail Balaban olmuştu.

TV8 kanalında yayınlanan Survivor’da şampiyon olacak kişinin Batuhan Karacakaya olacağı düşünülüyordu. Ancak Batuhan, Aleyna ve Ayşe ile girdiği şampiyonluk potasında elenen isim olmuştu. Bu olay sonrası da seyirci çok şaşırmıştı. Batuhan da,”Ben şampiyonum olamadıysam da İsmail abim şampiyon olsun” şeklinde konuşmuştu. Aynen öyle oldu. Ancak Batuhan için hala bu elenmenin etkisi geçmiş değil. Survivor’a katılan Batuhan Instagram hesabından dikkatleri üzerine çeken bir paylaşımı beğendi. Batuhan, Acun Ilıcalı, Survivor ve TV8’i hedef aldı.

TV8 kanalında yayınlanan Survivor 2021 sezonu oldukça heyecanlıydı. Sizlerin de Bildiği gibi Survivor yarışmasında Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun isimleri aşk iddialarına karışmıştı. İkili yarışmada çokça yakın görüntüler vermişti. Survivor yarışmasını sevenlerde Aleyna ve Batuhan’ın yarışma sonrasında sevgili olacağını düşünmüştü.

Survivor 2021 yarışması bitince İsmail, Aleyna ve Batuhan sürekli birbirleriyle takıldı. Herkes bu ikilinin aşklarını ilan edeceğini düşünmüştü. Aleyna konuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Batuhan Karacakaya ile aralarında sadece dostluk olduğunu bunun dışında bir şeyin olmadığını söyledi. Öte yandan da Batuhan’ın Aleyna Kalaycıoğlu ile ilgili çokça dikkat çeken bir paylaşımı beğenmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından dikkat çekti. Bu paylaşımda da Aleyna ve annesi hedef olarak gösterildi. Bu açıklamayı Instagram üzerinden beğenen Batuhan kafalarda soru işareti bıraktı.

Survivor 2021’in bitiminden bu yana sessizliğini koruyan Batuhan, tüm sessizliğini yaptığı bir beğeni ile bozdu. O paylaşımda Aleyna Kalaycıoğlu, annesi ve Acun medya ile ilgili çeşitli şeyler yazıyordu. Eminiz ki sen her şeyin farkındasın. Dora’nın da dediği gibi keşke herkes kendi hikayesiyle var olsaydı. Senin hikayen o kadar güzel ki işte tam bu yüzden en sevilen dışında en çok ilgi gören yarışmacı olarak çıktın. ” paylaşımını beğendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku