Survivor İsmail Balaban Aşk Dünyası Alt Üst Oldu! Bu Sefer Durumlar Çok Karışık! Aleyna Kalaycıoğlu da Dâhil Oldu!

Survivor İsmail Balaban

0 3.291

Survivor İsmail Balaban ; Televizyon dünyasının sevilen yarışmalarından olan Survivor’ın yeni sezon birinci belli oldu. İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz’ın finale kalmasının ardından halk İsmail Balaban’ı smsler ile birinci yaptı.  Herkesin gönlüne taht kuran İsmail Balaban yarışma sırasında gücü, dürüstlüğü ve samimi olması sayesinde yarışmayı kazandı. Yarışmada mükemmel olan yarışmacının aşk hayatı ise oldukça karışıktı.

Survivor İsmail Balaban

İlk olarak iletişim ödülünü kazanan İsmail Balaban ailesi aradı. Bunun üzerine annesinin nişanlısı hakkında söyledikleri İsmail Balaban’ı derinden üzdü. İletişim ödülünde nişanlın bildiği gibi biri değil. “Sen gittikten sonra çok değişti. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada” ifadelerini kullanan anne oğlunu gözyaşlarına boğdu.

Survivor İsmail Balaban ve Nişanlısı Arasında Neler Oldu?

İsmail Balaban Survivor’da kazandığı tüm oyunları nişanlısına armağan ediyordu. Fakat bir gün annesi nişanlısının iyi bir olmadığını ve kendisine çok kötülükler yaptığını söylemesi üzerine Survivor İsmail Balaban gözyaşlarına boğuldu. Artık kazandığı oyunları ailesine armağan etmeye başladı.

Olayların yaşanmasının ardından İsmail Balaban’ın nişanlısı sosyal platformlardan İsmail ile olan bütün fotoğrafları kaldırdı. Yarışmanın bitmesi ardından evine dönen İsmail Balaban yine de nişanlısı hakkında konuşmadı. Ayrılan çiftin aralarından neler yaşandığı ise tam olarak bilinmiyor.

İsmail Balaban ile Survivor Yarışmacısı Arasında Aşk Mı Doğuyor?

Nişanlısı annesi ile aralarında yaşadıkları olaylardan sonra İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu yakınlaşmaya başladı. Yarışma da sürekli birlikte görüntülen ikili hakkında aşk dedikoduları çıkmaya başladı. Aleyna ve Batuhan’ın sevgili olduğu iddialarını kesin dille yalanlayan Aleyna, İsmail Balaban ile ilgili çıkan dedikodulara sessiz kaldı.

Survivor İsmail Balaban; Bu da aşk iddiaları kuvvetlendirmeye başladı. En son sosyal medyada İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun birlikte dans ettikleri video paylaşıldı. Aleyna’nın İsmail’e “Aşkım” diye hitap ettiği iddia edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.