Survivor Yarışmacılarından İlayda Keser Aşk Paylaşımı Yaptı! Sosyal Medya Ayağa Kalktı! Önce “Kardeşim” Sonra “Aşkım” Mı Oldu?

Survivor Yarışmacılarından İlayda Keser Aşk Paylaşımı Yaptı!

0

İlayda Keser Aşk Paylaşımı; Survivor 2021 sezonu bitti. Sezonu İsmail Balaban şampiyon olarak tamamladı. Ancak sezon bitse dahi ne program ne de yarışmacılar gündemden düşmüyor. Son bomba ise İlayda Şeker’den geldi. Yarışmada “kardeşim” dediği kişi ile aşk mı yaşıyor? İşte İlayda’nın paylaşımına dair detaylar…

İlayda Şeker, Survivor 2021 en dikkat çeken yarışmacılarından birisi oldu. İsmail Balaban tarafından kazanılan yarışmadan sonra birçok isim sosyal medya paylaşımları ile gündeme geldi. Bunlara İlayda da katıldı. Güzel oyuncu yaptığı bir paylaşımla birlikte o isim ile aşk yaşadığını gösterdi.

 

İlayda Keser Aşk Paylaşımı ; Eski Yarışmacı İle Arasında Neler Oluyor?

İlayda Keser Aşk Paylaşımı

Ekranların sevilen programı Survivor’ın bu sezonunun dikkat çeken yarışmacılarından İlayda aşk paylaşımı ile gündeme oturdu. Yarışma boyunca çok iyi anlaştığı ve kardeşim diye seslendiği Sergen’le aşk yaşadığı iddiaları gündemde. Sosyal medyada bu iddialara oldukça büyük tepkiler gösterildi.

“Yarışmada kardeşim dediğin kişi ile mi aşk yaşıyorsun?” tarzında sorular paylaşıma yorum olarak yapıldı. İlayda ver Sergen’in yarışmada bu kadar iyi anlaşması bazı fanların aralarında iyi bir ilişki olacağı düşüncesine kapılmasına neden oldu. Ancak ikilinin kardeş ve arkadaş gibi davranması çoğunluk için bunu mantıksız ve olanaksız yapıyordu. Ta ki o sosyal medya paylaşımına kadar. İlayda Keser Aşk Paylaşımı.

İlayda Sosyal Medyadan Sergen’le İlgili Ne Paylaştı?

İlayda Keser Aşk Paylaşımı; İlayda ve Sergen’in fan sayfalarından bir tanesi ikilinin fotoğrafını alıntılayarak birlikte fotoğraf atmasını istedi. İlayda ise bunu kendi sosyal medya hesabından yayınladı. Survivor severler tarafından bu paylaşım aşk ilanı olarak görüldü. İkilinin arasında bir aşk olduğu gündemde büyük yer edindi. Henüz Sergen ya da İlayda tarafından konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku