Tamer Karadağlı Pınar Altuğ Açıklaması Magazin Dünyasını Alt Üst Etti!

Tamer Karadağlı Pınar Altuğ Açıklaması

0 164

 

Tamer Karadağlı Pınar Altuğ AçıklamasıTamer Karadağlı Pınar Altuğ açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Son günlerin en fazla tartışılan iski Tamer Karadağlı şok açıklamalarda bulundu. Pınar Altuğ bir açıklamasında Tamer Karadağlı ile aralarında hiçbir şeyin geçmediğini belirtmişti. Tamer Karadağlı’ dan bomba gibi itiraf geldi…

Pınar Altuğ’un yapmış olduğu bir açıklamasında gecelik de giymedim öpüşmedim de diye belirtmişti. Tamer Karadağlı’ dan ise bunun tam tersine bir açıklama geldi. Pınar Altuğ kendisinden küçük olan Yağmur Atacan ile 2008 yılında evlendi. Bu evlilikten de bir çocukları bulunuyor. Pınar Altuğ geçen yıl katılmış olduğu programda kendisine yöneltilen sorulara açıklık getirmişti. Dizide Tamer Karadağlı ile öpüşmediğini  açıklamıştı.

Pınar Altuğ’ ya eski eşini aldatıp aldatılmadığı soruldu ve bu soruya şöyle yanıt verdi “bu kimseyi ilgilendirmiyor” şeklinde bir tepki gösterdi.

 Pınar Altuğ Eski Eşini Aldattı mı?

Pınar Altuğ katılmış olduğu programda eski eşinizi aldattınız mı?  Sorusuna çok sert bir yanıt vermiştir. Bu kimseyi ilgilendirmez eşimle evlenirken seviyor musun diye sordunuz mu? Boşanırken neden soruyorsun? Hayatımın hiçbir döneminde hiç kimseyi özel hayatım ilgilendirmez. Ben kimsenin yuvasını bozmadım ben kendi kurulu evliliğimi bitirdim ve geriye dönüp bununla ilgili konuşmak da çok saçma. Pınar Altuğ eski eşinden boşanma kararını dizideyken aldığını belirtti. Tamer Karadağlı  Pınar Altuğ açıklaması ile birlikte ortalık toz duman oldu.

Pınar Altuğ ben Çocuklar Duymasın dizisinde yer alırken boşanma kararı aldım. Bu kararımı bilende sadece Birol Güven vardı. Ben Birol Güven’ e boşanma kararı verdiğimi söyledim. Rolüme zarar verebilir isterseniz gidebilirim dedim o da saçmalama böyle bir şey olmayacak dedi. Öyle bir durum yaşandı ve kendim istedim rolden ayrılmayı bir şeyler olunca gidiyorum diye belirtim.

Tamer Karadağlı  Pınar Altuğ Açıklaması

İşte aradan çok uzun yıllar geçti Tamer Karadağlı yıllar sonra magazin dünyasına Armağan Çağlayan’ın sunmuş olduğu YouTube programı katıldı! Tamer Karadağlı  Pınar Altuğ açıklaması güne damga vurdu.

Tamer Karadağlı genç meslektaşlarını eleştirdi. Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’da ki Pınar Altuğ’ nun aldatma haberleri sonrasında diziden ayrıldığını belirtti ve o dönemde Pınar’a belirttim keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım dedim. Bu durum içimde her zaman bir acı oldu. Olması gereken aslında buydu o zaman ki şartlar televizyonculuk çok farklıydı hiçbir zaman bir korkum olmadı.

Aklımız hiçbir zaman kötü çalışmadı. Diziyi çektiğimiz sıralarda ne yaptığımızın farkında değildik. Günlük hayattan konular yer alıyordu. Dizide cinsellik konusu eklenmiyordu. Biz Pınar’la cinsellik içeren sahneler çekmedik. Fakat aşkın ne kadar büyük olduğunu gözler önüne serdik diye açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.