Tarık Mengüç’ten üzücü haber geldi! Tarık Mengüç’ün hayranları ve sevenleri çok üzüldü…

Tarık Mengüç'ten üzücü haber geldi! Tarık Mengüç'ün hayranları ve sevenleri çok üzüldü...

0

Tarık Mengüç’ten üzücü haber geldi! Tarık Mengüç’ün hayranları ve sevenleri çok üzüldü…

Ünlü şarkıcı Tarık Mengüç bir Radyo kanalına telefonla bağlanarak hayranlarını üzecek haberi verdi. Tarık Mengüç halsizlik hissettiğini baş ağrısı hissettiğini bunun sonucunda da koronavirüs testi yaptırdığını ve testinin pozitif çıktığını açıkladı. Tarık Mengüç astrolog Çiğdem Aşık’ ın sunmuş olduğu Ekomagazin adlı programa telefonla bağlandı. Görüşmesi sırasında hayranlarını üzecek haberi verdi.

Koronavirüs testi yaptırdığını ve test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Mengüç bedeninde hissetti bazı belirtiler sebebiyle baş ağrısı, halsizlik, yüksek ateş sonucunda hastaneye giderek test yaptırdığını testinde pozitif olduğunu açıkladı. Tarık Mengüç’ün yapmış olduğu açıklamada özellikle salgın sürecinin en başından beri çok dikkatli davrandığını bu hastalığa aşı olmasına rağmen yakalandığını belirtti. Ayrıca konuşmasına ülkemizde devam eden yangın felaketi sebebiyle de çok üzüldüğünü elinden gelen her şeyi yapacağını belirtti.

Tarık Mengüç kimdir?

Tarık Mengüç 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Roman ve müzisyendir. Aynı zamanda Tarık Mengüç şarkıcılığa başlamadan önce çeşitli işlerde de çalışmış. Müzik eğitiminide tamamlamıştır. 2004 yılında Şakşuka adlı albümüyle ismini tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Ayrıca evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özellikle giyimi ve dansı ile dikkatleri çeken bir kişidir. Seda Sayan, Davut Güloğlu, Sibel Can, Ayça Tekindor ve Bülent Serttaş gibi sanatçılara bestelerini vermektedir. Şarkıcılık hayatı için 5 yıl şan dersi aldıktan sonra Ebru Güneş, İbrahim Tatlıses ve İbrahim Erkal gibi isimlere vokallik de yapmıştır. 1999 yılında başlamış olduğu eğitim yılına 5 yıl boyunca eğitim alarak devam etmiştir. Ayrıca Suat Aydoğdu’nun asistanlığını üstlenmiştir. 2004 yılında ise Suat Aydoğdu’nun keşfi ile müzik dünyasına atılmıştır.

Avustralya’da vermiş olduğu bir konser sonrasında nesine.com ve Vodafone’un da reklam yüzü olmuştur. Cennet Mahallesi adlı diziye konuk oyuncu olarak gelmiştir. Şafak Sezer’in başrolünü üstlendiği Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz adlı filmde yer alarak Roman Bekir karakterine hayat vermiştir. Ayrıca 2012 yılında ekranlara gelen İkizler Firarda adlı filmde de rol almıştır. Survivor Türkiye yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku