TEB Bankası resmen bildirdi ücretsiz bir şekilde veriliyor bin liradan başlayarak ilerliyor…

TEB Bankası resmen bildirdi ücretsiz bir şekilde veriliyor bin liradan başlayarak ilerliyor...

0

TEB Bankası resmen bildirdi ücretsiz bir şekilde veriliyor bin liradan başlayarak ilerliyor…

Türkiye Ekonomi Bankası TEB müjdeli haberi vatandaşlar ile paylaştı. Kredi kartı ile alakalı açıklamalarda bulundu. Ücretsiz bir şekilde vatandaşlara veriliyor. Bin liradan başlayan limitlerle bütün vatandaşlar faydalanma imkanı sağlıyor. Havale ve EFT gibi işlemler ücretsiz. 18 ve 25 yaş aralığındaki bütün öğrencileri kapsamakta. Kredi kartı üzerinden bin TL’den başlayan limitler ile beraber faydalanabilecek.

Kredi kartı kullanımı ile beraber pek çok sayıda avantajlar yer almaktan yurt dışında para yatırma ve çekme gibi işlemler ücretsiz şubeye gitmeye gerek kalmadan dizisi alanda da üniversiTEB’li olunabilme fırsatları verilmekte.

Bütün öğrencileri çok yakından ilgilendiren haber resmen duyuruldu. Ücretsiz şekilde verilecek. Türkiye Ekonomi Bankası TEB, gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde tasarlamış olduğu üniversiTEB ile üniversite öğrencileri, doktora ve yüksek lisans eğitimi yapan öğrenciler adına pek çok avantajlı fırsatları bir araya getirecek imkanlar sundu.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan yapılmış zaman açıklama doğrultusunda banka bünyesinde 18 yaş ve 25 yaş aralığındaki bütün öğrencilere yönelik sunmuş olduğu üniversite bankacılığı ile beraber öğrencilerin hem birikim yapabilmesi adına hem de sosyal alanda kolaylaştırıcı ürünlere acil sahip olabilmesi adına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Cepteteb hesap ile beraber havale işlemleri ve EFT gibi işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilen üniversiTEB öğrenciler, TEB Finans koçundan da yararlanarak harçlıklarıyla bütçe yönetimini daha kolay bir şekilde yapabilme imkânına da sahip oluyorlar.

Pek çok avantajı da beraberinde getiren cepteteb kredi kartından bin TL’den başlayan limitler ile beraber ücretsiz bir şekilde yararlanabilen öğrenciler kredi kartı ile dijital alanlarda da %50 Bonus seçenekleri ve geçerli restoran harcamalarında da ekstra yüzde on bonus kampanyalarından yararlanma imkânına da sahip oluyorlar.

Yurtdışındaki ATM’lerden ücretsiz bir şekilde para çekme fırsatı

Gençlere yönelik tasarlanmış olan Global genç hesap ile beraber 100 TL 100 dolar ve 100 avrodan başlayan limitler ile beraber harçlık biriktirme ve avantajlı faiz oranları ile beraber bu fırsatlardan yararlanma imkanı da verilmekte.

Tüm Türkiye’de 3 banka tek ATM uygulamasından yararlanan üniversiTEB’liler, yurtdışında ise 50 bin ATM yi aşmış şekilde, ücretsiz para çekme imkanı da elde edebiliyorlar. Bununla birlikte öğrenciler TEB şubelerine uğramaya gerek kalmadan da uçtan uca şifreli şekilde dijital ortamda üniversiTEB’li olma fırsatınada sahipler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku