Telefondan İhtiyaç Kredisi 10.000 TL’lik Kredi Fırsatı!

Telefondan İhtiyaç Kredisi 10.000 TL’lik Kredi Fırsatı!

0

Telefondan İhtiyaç Kredisi 10.000 TL’lik Kredi Fırsatı!

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için ve kredi çekme düşünen vatandaşlar için bankalar tarafından avantajlı fırsatlar yayınlanmaya başladı uygun faiz oranları ile beraber banka şubelerine ulaşmadan internet yoluyla ya da mobil şubeler aracılığı ile 10.000 TL lik kredi fırsatından yararlanma imkânına sahipsiniz.

Bankalar üzerinden kredi faiz oranlarının düşük şekilde verilmesi vatandaşlar tarafından en çok dikkat çeken konular arasında yerini almakta. Bu sebeple ise kamu bankaları diğer bankalara göre bir adım daha öne çıkmakta.
Bankalar bünyesinde verilen kredilerin faiz oranları geri ödeme miktarlarına göre farklılıklar gösterir.

3 kamu Bankası VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankasından düşük faiz seçenekleri ile vatandaşların kredi kullanmaları mümkün. Vatandaşları Kredi kullanırken en çok dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi kredilerin faiz oranları oluyor bu nedenle vatandaşlar kredi faiz oranlarının düşük olması sebebiyle daha çok kamu bankalarına tercih ediyor.

Ziraat Bankası

 

Ziraat Bankası’ndan verilecek olan kredinin faiz oranları şu şekildedir;
Tüketici kredisi faiz oranının yüzde 1,55 den başlamaktadır. Bununla beraber taşıt kredisi kaskolu şekilde faiz oranı yüzde 1,61 den, taşıt kredisi kaskosuz faiz oranı yüze 1,63 ve konut kredisi faiz oranı yüzde 1,37 den başlamaktadır.

Verilecek olan bu kredinin özellikleri ise, esnek bir ödeme seçeneğine sahiptir ve 36 Ay’a kadar vade imkanı vatandaşları verilmektedir şahsi ya da maddi olarak teminat alınmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanan vatandaşlara hayat sigortası ürünü sunulmaktadır. Gerekli olan belgeler ise vatandaşın gelir belgesi şubede istenecek olan diğer farklı belgeler ve başvuru formu şeklinde belirlenmiştir. Ayrıca nüfus cüzdanı ve fotokopisi de gerekmektedir.

Halkbank

Halkbank tarafından vatandaşlara verilen ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,63 ten, taşıt kredisi faiz oranları 1,54 den, ve konut kredisi faiz oranları 1,38 den başlamaktadır.

VakıfBank

Vakıfbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,59 taşıt kredisi faiz oranı 1,50 ve konut kredisi faiz oranı 1,37 olarak belirlenmiştir.

İhtiyaç kredisi nasıl alınır

Gelir durumu kredi kullanma esasında en önemli koşullardan bir tanesidir Bunun yanı sıra bankaların koymuş olduğu diğer koşullar ise 18 yaşını doldurmuş olmak ve vergi gelir levhasına sahip olmak ya da SSK kaydının bulunmasıdır. Ayrıca herhangi bir bankadan kullanmış olduğunuz krediden dolayı borç tam takibi düşmemiş olmanızdır bazı durumlarda kefil ya da eş rızası istenebilmektedir. Ayrıca gelinin resmi şekilde beyan edilmesi gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku