Terazi Burcu Genel Özellikleri 2021

0 184

 

22 Eylül- 23 Ekim arasında dünyaya gelen terazi burcu insanı, sonbaharın verdiği dinginliği ve huzuru karakterinde yaşatır. Venüs’ün temsilcileri, estetik ve güzelliğin başyapıtı olarak dünyaya gelmişlerdir. Öncü gruplardan biri olmakla beraber hava burcudur. Girişimci ruhları ile bir işi organize etmeye, proje yönetmeye bayılırlar.

Terazi birine gönül verdiyseniz, onun güzel bakış açısına adapte olmanız gerekiyor. Dış görünüşleriyle dikkat çeken terazi burcunu yine dış görünüşü güzel olan kişiler etkileyebilir. Terazi burcunun gönlünü fethetmenin ilk yolu estetik ve bakımlı olmaktan geçer. Kilolu iseniz zayıflamanız ve sporu hayat felsefesi haline getirmelisiniz. Tırnak temizliği ve saç bakımı teraziler için çok önem taşır. Eğer karşınızda terazi erkeği varsa, onun karşısına makyaj yapmadan çıkmamalısınız.

Terazi burçları oldukça yetenekli ve güzel sanatlara yatkınlardır. Sanat dallarına göz attığınızda mutlaka terazi burcu birine rastlayacaksınız. El sanatları, spor, resim, dans gibi sanat dallarıyla ilgilenen bir terazi burcunun gönlünü fethetmeyi kafaya koyduysanız, onun kayıtlı olduğu kurslara yazılmak başarılı bir adımdır.

Terazi Burcu Erkeği

Hangi sanat dalına ilgisi olduğunu onunla konuşurken öğrenmeye çalışın ve o sanat dalı ile ilgili bilgi toplayın. Onunla konuşmaya çalışırken bu bilgileri kullanmak ilgisini çekecektir. Terazi burcu insanı, sanatla ilgili olan kişilere karşı hep sempati duyar. Toplumda Nazik ve Kibar Olmalısınız Terazi burcunun gönlünü fethetmek istiyorsanız, toplumda insanlara her zaman nazik ve kibar davranmalısınız.

Terazi burcu

Çünkü teraziler nazik ve kibar olduklarından, ilişki kuracağı kişilerde de bu özellikleri arar. Kavgadan ve ses yükseltmekten hiç hoşlanmazlar. İtişerek iletişim kurma onlara göre değildir. Kaba, küfür edebilen ve karşısında ki insana anlayışsız davranan birinin terazi burcunun gönlünü fethetmesi mümkün değildir.

Terazi burcu insanına karşı nazik olun, ince düşünün ve ona bol bol iltifat edin. Sonrasında onu etkilemiş olmanın keyfini sürün. Teraziler Sürprizlere Bayılırlar Romantizm ve sürprizlere bayılan terazi burcunu, çok pahalı bir hediye yerine ellerinizle topladığınız bir demet çiçekle havalara uçurabilirsiniz. Bir küple aşk şarkısı, en sevdiği şiirden kısa bir dörtlük, sıcacık bir gülücük terazinin gönlünü fetheden minik ayrıntılardır. Sahilde küçük bir mekânda bir masa süslemek ve ince düşünülmüş bir sürprizle terazinin ilgisini çekebilirsiniz.

Terazi Burcu Kadını

Teraziler Katı Düşünmezler Terazi burcu insanının katı kuralları ve düşünceleri yoktur. Bir siyasi partiye körü körüne bağlanması, bir derneğe üye olması nerdeyse mümkün değildir. Hayatı kendi tercihlerine göre yaşamayı sever ve kimsenin ne yaptığıyla ilgilenmezler. Siyasi konularda, inanç meselelerinde katı düşünceleri olmadığından sizin öyle düşünceleriniz varsa bu onu ürkütecektir. Onun yanında bu düşüncelerden bahsederken kesin ve net konuşmalar yapmaktan kaçınmanızda fayda var. Ayrıca onu sizin düşüncelerinize katılması için baskılamamalısınız.

Planlarınıza Teraziyi Dâhil Edin Terazi burcu insanı çok sadık bir arkadaş ve ortaktır. Bir organize yaptığınızda illa benim dediğim olsun demez, herkesi mutlu edecek bir plan yapar veya kendisi de bu plana uyar. Terazi burcunun gönlünü fethetmek istiyorsanız ikinizin de zevk aldığı ortak bir hobi bulmalısınız. Bu hobilerle ilgilenirken ruh olarak ona yaklaşabilir ve etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm ayrıntıları ile planladığınız her şeye, eşlik etse de sizin bu lider tavrınız rahatsız olmasına sebep olacaktır. Terazinin Gönlü Zor Alınır Terazi burcu insanı çok kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle kelimelerinizi her zaman seçmelisiniz. Kırılmış bir terazinin gönlünü almak oldukça zordur. Kararsız yapısıyla sabrınızı sınayabilir.

Terazi Burcu

Ona seçenekler sunup seçim yapmasına yardımcı olarak bu sorunu çözebilirsiniz. Çok ısrarcı olmadan seçim yapmasına olanak sağlayın ve sabırlı olun. Güzellik Kafasını Karıştırır Terazi burcu aklı çok çabuk karışabilen bir burçtur. Flört etmeyi çok sevdiğinden ilgi çekici birini gördüğünde dikkatini o yöne verebilir. Bu yüzden aranızda ki bağı kuvvetlendirmeniz gerekiyor. Birbirinize samimi sevgiyle bağlandığınızda bu sorunları düşünmenize de gerek kalmayacaktır. Terazi burcunun gönlünü fethetmek istiyorsanız kendiniz olun ve asla rol yapmayın. Sizde ki saflığı ve doğallığı gördüğünde etkilenmemesi imkânsız olacaktır.

Burçlar arasında oldukça farklı özellikleri ile ön plana çıkan Terazi Burcu ile ilgili birçok bilimsel çalışma da bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar ile bu burcun dünyaya gelmesi ile birlikte yaşanan gelişmeler ortaya konmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.