Terörist Fethullah Gülen Son Hali İle Çok Şaşırttı!

0

Uzun zamandır kendisinde haber alınamayan Terörist Fethullah Gülen Son Hali çok şaşırttı. Oldukça fazla hastalığı bulunoduğu belirtilen eli kanlı Gülen son hali şaşırttı.

Ülkemizin iade istemine rağmen, talebimiz geri çevrilip, terör örgütü kurucusu Fethullah Gülen’e ev sahipliği yapan dış güçler iade kararını değiştirmeyecek gibi duruyor.

Uzunca bir süredir ortalıklarda görülmeyen Terörist Fethullah Gülen’in çeşitli sağlık sorunları yaşadığı belirtildi. Bir cemaat üyesi Fethullah Gülen’in son halini paylaştı. Görüntüler kısa süre içerisinde yankı uyandırdı.

Terörist Fethullah Gülen Son Hali

Haince gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında arada bir video veya fotoğraf paylaşımı yapan Fethullah Gülen, uzunca bir süredir ortalıklarda görülüyordu. Bir örgüt üyesi Fethullah Gülen’in son halini paylaştı. Terörist Fethullah Gülen Son Hali ile oldukça şaşırttı.

Çeşitli sağlık sorunları yaşadığı belirtilen Fethullah Gülen’in son hali şu şekilde:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku