Teşkilat Dizisi İsrail’i Fena Kızdırdı! Bu Diziyi Bitirin Yada..!

0

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen projesi Teşkilat yine adından söz ettirerek yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizide Zehra karakterinin ayrılması yönünde bulunan imalar nedeniyle belirsizlik yaşanıyor. Başrollerden birisi olan Zehra karakterinin bu şekilde yansıtılmasıysa senaristlerin daha çok ilgi çekmek istemesiyle bağlantılıdır.

Ekip Yağmur’u Arıyor

Pazar akşamlarının zirvesinde bulunan Teşkilat dizisi heyecanı düşmeden daha da aksiyonlu bölümleriyle yeni sezonuna başlamıştı. Birinci sezonuyla televizyon ekranlarına damga vuran proje ikinci sezonunda da ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. 22. bölümü ekranlara gelmeye hazırlanan Teşkilat dizisinde yeni bölümde yaşanacak olaylarda seyircilerde merak uyandırdı. Zehra’nın kızı Yağmur kaçırılmıştır. Ekip her yerde küçük kıza ulaşmaya çalışıyordur. Zehra’nın bu zor durumunda ekipten ayrılma isteği ise hala devam etmektedir.

Yıldırım’ın İsrail’de yaşananların öcünü almak için üst üste hamleleri gelmeye başlar. Şirketle aralarında oluşan sorunlar için Teşkilatı suçlayan Yıldırım harekete geçer. Ceren’in yüklü bir parayı yabancı bir adama vermesini fark eden ekip bu adamın peşine düşer. Bu adamın asıl amacını öğrenen ekip bir kez daha şaşkınlığa uğrar. Zehra’nın her yerde kızını aramak için verdiği mücadele ara vermeden devam eder. Pınar Çetin’den yardım ister. Ulaştığı bilgilerle şaşkına dönen Pınar’ın yeni hamlesi ne olacaktır? Ekibin maruz kaldığı büyük tehditlin nasıl önleneceği yeni bölümde yanıt bulacak sorulardan birisidir.

Güçlü Senaryo Kaliteli Oyunculuklar

Geçen sezon yayın hayatına başlayan Teşkilat dizisi heyecanın bir an düşmediği bölümleriyle devam ediyor. TRT1 ekranlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan Teşkilat dizisinde çekim teknikleri ve gerçeğe yakın bir şekilde işlenen hikâye seyircileri ekran başına kilitliyor. Pazar akşamlarının en çok izlenen yapımlarının başında yer alan proje ikinci sezonunda yenilenen çekim teknikleri ve mekânlarıyla daha da ilgi görüyor.

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisinde yeni sezonda kadroya dâhil olan önemli karakterlerde mevcuttur. 22. bölümüyle pazar akşamı TRT1 ekranlarında olacak olan Teşkilat dizisi; yine heyecanı çok ve temposu yüksek bir bölümle seyircileriyle buluşacaktır.

teşkilat

Dizi aynı zamanda İsrail de büyük yankı buldu. Birçok noktada ülkemizde diplomasi ve farklı noktalarda karşı karşıya bu ülke şimdide bu dizi ile bir kez daha karşı karşıya geliyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku