Teşkilat Dizisinde Adem Kimdir? 

0

Teşkilat ekranların yeni başlayacak dizisi merak edilirken, oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor. Adem karakteri kim? Kim canlandırıyor? Detayları sitemizde…

teşkilat

7 Mart Pazar akşamı  yayınlanacak olan dizi MİT’i konu almasıyla merak uyandırıyor. Yeni  maceraya başlayan dizinin reytingleri nasıl olacak merak ediliyor. Ankara’da gerçekleşen çekimlerde dizinin ekibi dikkatleri üzerine topladı. Profesyonel kadroyla çekileceği belirlenen dizide Yavuz Bingöl Tespihçi Adem karakterini canlandırıyor. Yavuz Bingöl kimdir?

Teşkilat Yeni Dizi

1964 İstanbul doğumludur. Anne ve babası Kars’ lıdır. Babasının mesleği icabı farklı illerde yaşadı. Öğrenimine Ankara Devlet Konservatuvarını kazanarak devam ettiği sıralarda anne ve babasının ayrılması ardından eğitimine ara verip İzmir’e döndü. Eve katkıda bulunmak için küçük yaşta çeşitli işlere atıldı. Asıl işine geri dönen Bingöl, Teşkilat dizisinde akıl hocalığı yapacak.

Adem dizide eski bir Milli İstihbarat Teşkilatı ajanıdır. Yıllar önce emekli olup köşesine çekilmiş olsa da Adem devlet aşığı bir adamdır; bu neden ile yıllar içinde kazandığı tecrübeyi ve kabiliyeti saha dışında MİT’e destek olarak sürdürür. Adem  kendi halinde bir tespih dükkanı olan Türkiye ve Orta Doğu da uçan kuştan haberi var.

MİT ekibinden Serdar, Adem denilen karaktere giderek görüşür. Manevi konularda da fikir alışverişi yaparlar. Ekibin sırdaşı olmuştur.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku