Teşkilat Final Yapıyor! İşte Sebebi

Teşkilat Final Yapıyor!

0 1.537

Teşkilat final yapıyor haberi izleyicilerin oldukça tepkisine yol açtı. Büyük bir beklentiyle hazırlanan teşkilat dizisi erken final yapma olasılığının bulunduğu dile getirildi. TRT bilindiği üzere bazı dizileri sezon finaline soktuktan sonra bir sonraki dönemde yayından kaldırıyor. Teşkilat dizisinin de bu şekilde olacağı oldukça fazla dillendirilmiş durumda.

Teşkilat Final

Dizinin beklenenin üzerinde abartılı olması ve izleyicilerde gerçek algısının oldukça zayıf olması sebebiyle dizinin izlenmelerinin oldukça düşük olduğu belirtiliyor. Böyle olunca da dizinin yayından kalkması bir noktada zorunlu oluyor. Teşkilat Final yapmasının sebebi olarak birçok şey sıralanıyor. Bunları yazımız içerisinde sizler için sıraladık.

Teşkilat Final Sebebi 1

Dizinin final yapmasındaki ilk sebep dizinin oldukça gerçek dışı olması. Yakın zaman içerisindeki bazı gelişmeleri çarpıtarak anlatması dizinin final sebeplerinden ilki olarak belirtiliyor. Birçok izleyici diziyi sürekli olarak takip etse de yapılan araştırmada dizinin gerçek bir Türk İstihbaratını yansıtmadığı neredeyse herkesin fikri.

Teşkilat Final Sebebi 2

Dizinin final sebeplerinden bir diğeri de kadronun oldukça büyük bir bütçeyle çalışıyor olması. Neredeyse son zamanlarda yıldızı parlayan tüm oyuncular dizinin kadrosunda bulunuyor. Reklam gelirleri istenilen düzeyde olmayan dizinin bu sebeple de sonlanması gündemde. Dizinin dikkat çekebilmesi için birçok şeyden taviz verilse de sonuç olarak ortada olumlu anlamda pek bir şey bulunmuyor.

Final Sebebi 3

Final sebepleri arasında gösterilen bir diğer durumda oyuncular arasındaki huzursuzluk. Bilindiği üzere dizi setinde birçok oyuncu kendi arasında bir takım tatsızlıklar yaşıyor. Bu sebeple de çekimler ciddi anlamda aksıyor ve dizinin ilerlemesi olması gerektiğinden oldukça fazla sürüyor. Çoğu zaman akşam 23:00 gibi bitmesi gereken çekimlerin sabahlara kadar sürmesinin sebebi de tam olarak bu.

Konunun Oldukça Dar Olması

Benzeri birçok dizinin yıllar boyu devam etmesine rağmen Teşkilat final sebepleri arasında konunu kısıtlı olması da yer alıyor. Belirli birkaç düşman olması ve bu düşmanların bir şekilde elden sürekli olarak kaçması diziyi takip edenleri sıkmış durumda. Bu sebeple dizinin izlenme oranlarının oldukça düştüğü ve bu sebeple de dizinin yakın bir zaman içerisinde final yapacağı belirtiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.