Hepimizin Yakından Tanıdığı Tik Tok Fenomeni Feci Kaza Sonrasında Hayatını Kaybetti!

Hepimizin Yakından Tanıdığı Tik Tok Fenomeni

0 52

Hepimizin yakından Tanıdığı Tik Tok fenomeni yaşadığı kaza sonucunda hayatını maalesef kaybetti. Tik Tok fenomeni kaçak insan mı taşıyordu? Araçta bulunan yolcuların hepsi öldü mü? Kaza sırasında neler yaşandı. İşte Meksika’da yaşayan Tik Tok fenomeninin ölmesi ile sonuçlanan o kaza…

Hepimizin Yakından Tanıdığı Tik Tok Fenomeni

Meksika’da yaşayan 19 yaşında olan Tik Tok fenomeni lüks aracı ile birlikte seyahat halindeyken ağaçlara çarparak kaza yapıyor. Kaza sonrasında aracın içinde sıkışıp paramparça oluyor. 2 milyondan fazla takipçiye sahip olan 19 yaşındaki Tik Tok fenomeni Meksika’da yaşamaktadır. Evinden 50 kilometre uzaklıktaki otoyolda aracıyla seyahat halindeyken aracın kontrolünü kaybedip takla atıyor. Araç yanmaya başladıktan sonra aracı alevler içinde kalıyor ve yangını söndürmek bir hayli zor oluyor. Ayrıca araçta bulunan diğer 3 yolcu da hayatını kaybediyor. Otomobilin içinde bulunan 3 kişi hayatını feci bir şekilde kaybetti. Ayrıca bu 3 kişinin kaçak göçmen olduğu da belirtilmektedir. Hepimizin yakından tanıdığı Tik Tok fenomeni yaşamını yitirdi.

Meksika’li Tik Tok Fenomeni Hayatını Kaybetti

Meksika’da yaşayan Tik Tok fenomeni geçirdiği kaza sonrasında hayatını kaybetti. 19 yaşında olan Tik Tok fenomeninin kullandığı aracın hakimiyetini sağlayamadığı için kaza yaptı ve kaza sırasında aracın alevler içerisinde kaldığı ve bu süreçte araçtaki herkesin hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Hepimizin Yakından Tanıdığı Tik Tok Fenomeni

Tik Tok üzerinde 2 milyondan fazla takipçiye ulaşan 19 yaşında olan Meksikalı Tik Tok fenomeni evinden 50 kilometre uzaklıkta bir otoyolda aracı ile birlikte seyir halindeyken aracın kontrolünü kaybediyor, bu süreçte ağaca çarparak takla atıyor ve aracın yakıt deposunda patlama meydana gelirken araç alevler içerisinde kalıyor ve yetkililer aracı söndürmek de bir hayli zorluk çekiyorlar. Bu süreçte hem Tik Tok fenomeni hem de araçta bulunan diğer 3 yolcu hayatını kaybediyor. Kişiler yanarak hayatlarını yitiriyorlar ve diğer 3 kişinin de aynı şekilde can verdiği biliniyor. Ayrıca araçta bulunan diğer kişilerin kaçak göçmen olduğu da belirtilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.