TOKİ’den Yeni Kampanya Neredeyse Bedavaya Arsalar! Kapanın Elinde Kalacak

TOKİ'den Yeni Kampanya Neredeyse Bedavaya Arsalar! Kapanın Elinde Kalacak

0

TOKİ’den Yeni Kampanya Neredeyse Bedavaya Arsalar! Kapanın Elinde Kalacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ile başkentimizin içlerinde bulunduğu 21 ilde 263 arsayı açık artırma ile satışa sunulacak. Bu alanlar sanayi, özel sağlık tesisi alanı, akaryakıt istasyonu, konut, ticaret niteliğindeki arsalardır. Ayrıca bu arsaların satışında yüzde 25 peşinat ve 60 ay vade ile kişilere bu arsalar açık artırma ile satışa sunulmaktadır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ile Ankara, İstanbul ve İzmir’de olmak üzere 263 arsayı açık artırma satışa sunuyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 21 ilde arsa satışı!

Toki’den edinilen bilgiye göre toplam bedeli 3 milyar 962 milyon 5352 lira olan ve toplam 2006491 metrekare büyüklüğünde içlerinde İstanbul, Balıkesir, Afyonkarahisar, Adana, Çanakkale, Diyarbakır, Erzincan, Çorum, Elazığ, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Malatya, Mardin, Konya, Niğde, Sivas, Van ve Şanlıurfa olmak üzere 263 arsayı açık artırma ile satışa sunuyor. Açık artırım yoluyla ayın 26’ sı Perşembe günü saat 10.30 da ve ayın 27’ si Cuma 10.30 saatlerinde iki farklı oturum halinde yapılacak. Oturumların ilki Ankara’ da bulunan Bilkent Otel diğeri ise TOKİ’ nin İstanbul Hizmet binasında gerçekleştirilecek.

Ayrıca internet üzerinden emlakyönetim.com’dan da yapabilir ve teklif verebilirsiniz. Arsalar KDV’den muaf olacak. Alıcılara ticaret, sanayi, özel sağlık tesisi, konut, sanayi tesisi, akaryakıt istasyonu niteliğinde arsalar sunulacaktır. Bu arsaların yüzde 25’i peşinat ve 60 ay vade imkanı ile KDV’ den muaf şekilde sunuluyor.

Satışa sunulan arsalar içerisinde Adana Sarıçam’da konut ve Ticaret alanı, Ankara’da konut ve Ticaret Alanı Sanayi depolama alanı, Diyarbakır’da konut, Edirne’de Ticaret ve konut, Giresun’da konut, Ticaret ve kreş, Kocaeli’ de Sanayi, Konya’da Et ve süt Entegre tesisi aynı zamanda konut ve Ticaret, Şanlıurfa’da özel sağlık ve eğitim alanları yer almaktadır. İstanbul Tuzla ve Arnavutköy’ de de yerler bulunmaktadır. Satışa ilişkin detaylı bilgiyi TOKİ’nin resmi internet sayfası ve Emlakyönetim.com.tr
adreslerinden erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku