Tolgahan Sayışman Baba Oluyor

0

Televizyon ekranlarının yakışıklı ve sevilen oyuncusu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında Şeref Sözü isimli dizinin başrol oyunculuğu ile sevenleriyle buluşmuştu. Dizinin televizyon ekranlarına kısa bir süre içerisinde veda etmesi yakışıklıyı oyuncuyu şaşkınlığa uğratmıştı. Dizinin son vermesinin hemen ardından televizyon ekranlarına bir süre ara vereceği açıklamasını da yaptı.

Tolgahan Sayışman

Dizilere ara vermesi kararının ardından ticarete başlayan ünlü oyuncu, inşaat ve tekstil üzerinde çalışmalar başlattığını duyurdu. Yoğun iş temposu ile işine devam ettiğini söyleyen oyuncu, geçtiğimiz günler de iş seyahati için çıkmış olduğu İzmir yolunun dönüşünde talihsiz bir olay yaşadı

Tolgahan Sayışman Trafik Kazası Geçirdi

İşleri dolayısı ile İzmir’den memleketine dönen Tolgahan Sayışman ve aracı kullanan arkadaşı ile birlikte hafifi sıyrıklarla kurtuldukları trafik kazası geçirdiler. Ünlü oyuncu kaza ile ilgili aracı arkadaşının kullandığını, her şeyin saniyeler içinde geliştiğini, önlerinde seyir halinde olan aracın bariyerlere çarptığını, havanın da yağışlı olması ile beraber direksiyon başındaki arkadaşının öndeki araca çarpmaması için direksiyon hakimiyetini kaybettiğini ve aracın kaygan yol sebebi ile kayarak takla attıklarını belirtti.

Tolgahan Sayışman kaza da herhangi bir kırığın ya da çıkığın olmadığını, vücutlarının bazı bölümlerinde ufak sıyrık ve yaralar oluştuğunu, boyun kısmında hafif ağrısının olduğunu ve panik yapılacak herhangi bir durumun olmadığını da söyledi. İl Emniyet Müdürlüğünün kendilerine çok yardımcı olduklarını belirten yakışıklı oyuncu bu vesile ile teşekkürlerini de iletti. Paniğe kapılan direksiyon başındaki arkadaşını sakinleştirdiğini söyleyen Sayışman, olayın ardından evlerine döndüklerini de ekledi.

İkinci Kez Baba Oluyor


Bir çocuk babası olan ünlü oyuncu şu sıralar ikinci bir baba olma heyecanını taşıdığı gündeme geldi. Para kazanmaktan ismini Alina koyacağı kızının doğacağı günün heyecanı içerisine giren ünlü oyuncu, ilk baba oluşunun heyecanı kadar olmasa da merakla beklediğini ve arkadaşlarından gördüğü kadarıyla kız çocuk babası olmanın farklı bir deneyim olduğunu, bu durumun kendisini heyecanlandırdığını dile getirdi. Sayışman, eşinin Mayıs sonu Haziran başı gibi doğum yapacağını beklediklerini de ekledi. Eşi için zorlu bir hamilelik dönemi geçirdiğini söyleyen oyuncu, çok heyecanlı olduklarını da belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku