Tülin Şahin ile Mahkemelik Olan Eski Eşi Konuştu-Kızımı Alacağım

Portekizli Pedro De Noronha kızı Siena’ nın annesi ile mahkemelik olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya ile bir araya gelen Pedro De Noronha Türk hukuk sistemine güvendiğini söyledi.Tülin Şahin

0 99

Portekizli Pedro De Noronha kızı Siena’ nın annesi ile mahkemelik olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya ile bir araya gelen Pedro De Noronha Türk hukuk sistemine güvendiğini söyledi. Kızının velayeti Tülin Şahin’ de olan Pedro eski manken Deniz Akkaya ile Bebek’ de bir restoranda yemek yedi. Velayet sebebiyle çekişmeli olarak dava sürecine girdiler. 

Adalet sistemine güveniyorum kızımı göreceğim

Uzun bir zamandır hakkında asılsız iddiaların dolaştığını söyleyen Noronha Türkiye’deki adalet sistemine güvendiğini söyledi. Sonucunda gerçeklerin ortaya çıkacağına emin olduğunu belirten Noronha Akkaya’ nın tercümanlığında muhabirlere açıklamada bulundu. Sorununun hakkında çıkan haberler değil tek sorunun çocuğunu görebilmek olduğunu söyleyen Noronha kızı Siena’ yı görmek istediğini dile getirdi. Muhabirler kızınızın bu olumsuz durumdan etkileneceğini düşünmüyor musunuz? diye sorduğunda Havalimanına son geldiğinde tutuklandığını ve artık bunun bir önemi olmadığını belirtti. Kızı için savaş vereceğini söyleyen Noronha mücadelesini sürdüreceğini belirtti. Sonrasında kızın geleceğini düşüneceğini ekledi. Muhabirlere kendini dinledikleri için teşekkür eden Noronha kendisini dinledikleri için ayrıca teşekkür etti.

Tülin Şahin ile Noronha arasında ne oldu

Son zamanlarda magazin gündeminde ismini sık duyduğumuz ünlülerden bir tanesi de Tülin Şahin. İş adamı eşi ile 2019 yılında dünyaya gelen Siena Leyla isimli çocukları olan lakin kısa zamanda boşanma kararı alan çift şimdilerde çocukları için velayet mücadelesi vermekte. Babası hakkında uzaklaştırma kararı çıkaran Tülin Şahin Noronha’ nın kızlarını kaçırmak istediğini beyan etmişti. Noronha hakkında çıkan uzaklaştırma kararına karşılık kararı kaldırtma yönünde talepte bulundu. 

Tülin Şahin
Tülin Şahin

Tülin Şahin’ in iddialarına göre ünlü model eşinden ayrıca şiddet de görmüştü. Defalarca şiddet gördüğünü söyleyen Tülin Şahin bunun sonucunda koruma kararı aldırdı. Yine İstanbul’ da da kızın gözü önünde dayak yediğini söyleyen Şahin bunun üzerine Aile Mahkemesine başvurmuştur. Bir diğer konu ile ilgili iddia da ünlü mankenin artık 40 yaşına geldiği ve eşinin Portekiz de kızı ile yaşamasını istemesiydi. İşe geri dönmek isteyen Şahin’in eşi ise kızının Portekiz de büyümesini istiyordu.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Charlie Sheen Ve Denise Richards’ın Kızı ‘İstismarcı Bir Ailede Yaşıyordumadlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.