Tüm Dünyada Ne Zaman Normalleşme Olacağı Belli Oldu!

0

Tüm Dünyada Ne Zaman Normalleşme Olacağı Belli Oldu! Dr. Anthony Fauci korona virüs salgını hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Fauci yaptığı değerlendirmede 2022 yılına gelindiğinde Amerikan halkının halen maske takıyor olabileceğini belirtti. Dr. Anthony Fauci ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü’nün direktörü. Bu nedenle yaptığı değerlendirmeler Amerikan halkı tarafından oldukça önemseniyor.

Tüm Dünyada Ne Zaman Normalleşme

Tüm Dünyada Ne Zaman Normalleşme ; Ünlü doktor, 2022 yılında halen maske takmaya devam edileceğini söyleyerek Amerikan halkını korkuttu. Aynı zamanda Beyaz Saray’ın Baş Tıbbi Danışmanı olan Dr. Anthony Fauci, CNN için bir röportaj verdi.

Korona virüs konusunda bir değerlendirme yapması istenilen Fauci, salgının gidişatı hakkında konuştu. Buna göre Dr. Anthony, aşılama oranını da göz önünde bulundurarak 2020 yılında maske kullanımının çok olası olduğunu belirtti. Doktorun yaptığı değerlendirme Amerikan halkını olduğu kadar tüm dünyayı da endişelendirdi.

Normalleşme İçin De Tarih Verdi

Tüm Dünyada Ne Zaman Normalleşme Olacağı Belli Oldu! Dr. Anthony Fauci geçtiğimiz günlerde pandemi sonrasında normal hayata dönüş konusunda değerlendirmelerde bulundu. Buna göre, sonbahar aylarında normalleşme sürecinin başlayabileceğini belirtti. Ancak bunun için birçok etken bulunduğunu ve bu etkenler arasında özellikle mutasyonun belirleyiciliğinin çok fazla olduğunu söyledi. Mutasyonun salgının gidişatını olumlu ya da olumsuz etkileyebileceğini ekledi. Dr. Anthony Fauci, Amerikan Başkanı’nın yıl sonunda, Noel’de normalleşme sürecinin gerçekleşebileceği söylemini doğruladı. Buna rağmen halen maske takmaya devam edilmesinin de ihtimal dahilinde olduğunu söyledi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku