Tüm Kredilere Faiz İndirimi Geldi Ayrıca Erkene de Yapabilirsiniz!

Tüm Kredilere Faiz İndirimi Geldi Ayrıca Erkene de Yapabilirsiniz!

0 51

Tüm Kredilere Faiz İndirimi Geldi Ayrıca Erkene de Yapabilirsiniz!

Kredi ile alakalı Flash açıklama geldi 3 ay ertelemeli şekilde verilecek olan krediyi 48 aya kadar vade seçenekleriyle birlikte vatandaşları sunuluyor. Dev banka bildirdi. Bütün müşterileri çok yakından ilgilendiren bir fırsat, faiz indirimi ile beraber uygulanacak.

Şekerbank bünyesinde açıklama yapıldı 2 yeni kampanya için çalışmalar başlatıldı. Uygun taksit seçenekleri ile verilecek olan kredi pekçok vatandaşın yüzünü güldürdü. Pek çok vatandaş için kredi imkanı sunuluyor. Enerji verimliliği açısından tasarlanmış olan Eko Kredi ile uygun şartlarda finanse eden Şekerbank hem vatandaşlar hem de kurumları enerji tasarrufuyla tanıştırmaya davet ediyor.

3 ay erteleme seçeneği

Şekerbank bünyesinden gelen açıklama doğrultusunda Eko krediyi kapsamında bugüne kadar 17 bini geçen vatandaş ile beraber enerji tasarrufu da aynı zamanda elde edildi. Ekokredi ürünü dahilinde isem bireysel müşterilere yönelik olarak iki yeni avantajlar başlatıldı.

A sınıf elektrikli cihaz özelliği gösteren ve elektrikli ya da hibrit özellik gösteren araç alacak vatandaşlara ihtiyaç duydukları finansman desteği ekokredi dahilinde 3 ay taksitli ödeme öteleme imkanı ile beraber verilerken aynı zamanda enerji giderlerinin düşünmesine de destek olmayı amaçlanmaktadır.

48 aya kadar varan vade seçenekleri

Hiçbir marka kısıtlaması olmadan A sınıfı elektrikli cihaz avantajlarından başvuru yapmak isteyen vatandaşlar faturalarını göstererek uygun koşullar içerisinde ve taksit tutarları ile beraber Eko Kredi imkanlarından faydalanan bilmeyin özelliklerine sahip olacaklar.

Elektrikli cihaz ya da hibrit özellik gösteren taşıtları satın almak isteyen vatandaşlar ise satın alacakları sıfır araçları ya da ikinci el araçlar için ise 48 aya kadar vade seçenekleri ile beraber sunulacak olan Kredi beraberinde 300 TL’lik şarj dolum aleti de yanında hediye olarak verilecek. Bununla beraber bir sonraki Eko krediyi yararlanımından sonra ise %10 faiz indiriminden de faydalanabilme imkanı da sahip olacaklar.

Eko Kredi ürünü ise enerji tasarruf etmek amacı ile beraber her türlü yatırım’a uygun şekilde ödeme şartlarını da desteklemek adına geliştirelim bunun sonucunda ise hem vatandaş bütçesi hem de doğayı koruma hedeflendi. Eko Kredi ile beraber binalarda enerji tasarrufunun artmasına su, rüzgar ve güneş gibi enerji kaynaklarından da yararlanmaya yönelik olarak dönüşüm projelerine en uygun koşullarda finanse edilecek. Buna ek olarak ekokredi kapsamında 31,2 milyar kilovatsaat enerji tasarrufu elde edilmiş iken ayrıca 142 milyon metreküp de doğalgaz tasarrufu yapıldı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.