Türk Telekom Kullanıcıları Dikkat! Türk Telekom’dan Önemli Bir Uyarı Yapıldı

Türk Telekom Kullanıcıları Dikkat!

0 356

Türk Telekom kullanıcıları

Türk Telekom kullanıcıları tarafından gelen bilgi şaşkınlıkla karşılandı. Birçok farklılığa imza atmayı başaran operatör bu duyurusuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türk Telekom internet sağlayıcısı üzerinden üniversitelere özel yeni kampanyalar duyulurken Türk Telekom tarafından düzenlenen üniversiteli vatandaşlar diğer internet sağlayıcısındaki aboneliklerini iptal ederek üniversitenin internet kampanyası ile evde internet abonesi oldukları zaman 200 TL indirim kazanabiliyorlar.

Türk Telekom’dan Üniversite öğrencileri için önemli bir duyuru yapıldı!

Türk Telekom’un sunmuş olduğu İnternet paketinde her şey dahil fiyatı, internet ücret tablosunda gösterilen ücretlere göre erişim ücreti ve toplam ücreti göstermektedir. Türk Telekom müşterileri evde internet ile en fazla 2 ay önce internet servis sağlayıcısı faturasını internet hizmet numarası ile birlikte adı, soyadı, iletişim bilgileri, cep telefonu bilgileri ile 60 gün içinde mail atmaları halinde kampanyadan yararlanabiliyorlar. Türk Telekom kullanıcıları muhteşem ayrıcalıklardan faydalanmaya devam ediyor.

Sunulan kampanyası ile birlikte bu indirimlere ek olarak aylık 40 TL toplamda ise 200 TL’ye kadar faturaya indirimi yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcılar dijital üyelikte yaptırabilirler. Bilgisayarlarınızda, telefonlarınızda ve tabletlerinizde sahte yazılımlar bulunuyor ise dijital üyelik kapsamında virüs programı satın alabilirsiniz.

Bunu alışverişlerinizde, online işlemlerinizde bankacılık işlemlerinizi de güvenerek koruyucu bir güvenlik unsuru olarak kullanmanız mümkündür. Ayrıca 3 lisans hakkı bulunmaktadır ve bu lisansı cihazlarınız üzerinden kullanarak güvenli internetin tadını da çıkarabilirsiniz. Bu sisteme tek şifre ile giriş sağlayabilirken dil eğitimi paketi de satın alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Kullanıcıları

Türk Telekom kullanıcıları için özel hazırlanmış Paket kapsamında 12 dil bulunmaktadır. Ayrıca 12 dil içerisinden bir tanesi seçilerek ilerle ne biliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom’un Akademi sayfasını ziyaret edebilir ve detaylı bilgi için müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz.

Bu paketlerde ücretsiz kurulum kampanyası da söz konusudur. Modem kurulumu bağlantı kontrolü internetin çalışır. Bir şekilde teslim edilmesi ile birlikte hafta içi mesai saatlerinde 90 TL, hafta sonu mesai saatlerinde ise 150 TL karşılığında evde kurulum hizmeti sunulmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.