Türk Telekom kullanıcıları dikkat! Türk Telekom tarafından TTNET hattına kredi fırsatı sunuluyor…

Türk Telekom kullanıcıları dikkat! Türk Telekom tarafından TTNET hattına kredi fırsatı sunuluyor...

0

Türk Telekom kullanıcıları dikkat! Türk Telekom tarafından TTNET hattına kredi fırsatı sunuluyor…

Türk Telekom tarafından operatör kullanıcılarına her geçen gün farklı bir kampanya sunulmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarının, TTNET hattına kredi fırsatı sunuluyor. TTNET kullanıcıları ise araştırmaya şimdiden başladılar.

Türk Telekom ve TTNET tarafından verilen krediyi sizler için derledik…

Uzun bir süre Avea ile hizmet eden operatör daha sonra adını Türk Telekom olarak değiştirdi. Birçok kampanyaları ile müşterilerine hizmet sunan ve her geçen gün büyümeye devam eden Türk Telekom kredi hizmeti de sunmaya başladı. Özellikle vatandaşların bankalar üzerinden kredi kullanamaması TTNET üzerinden kredi kullanıp kullanamayacaklarını araştırması ile bu hizmet devreye girdi. Birçok vatandaş Türk Telekom, TTNET hattına kredi veriyor mu sorusunun cevabını araştırıyor.
İşte bu konu hakkında merak edilenler…
Türk Telekom tarafından faturalı hatta ihtiyaç kredisi! Türk Telekom faturalı hatlar için ihtiyaç kredisi sunuyor. Türk Telekom operatörü kullanıcılarına 5000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Bunun için bazı koşulların taşınması gerekmektedir. Öncelikle ilk faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekir. Faturasız hatlar için kredi verilmez. Yatırılmış veya geçmişten kalan borcunuzun bulunmaması gerekir. Siz bulunduğu durumda kredi kullanım şansını kaybedersiniz. Ayrıca faturalı hattın sahibi olan kişi kredi başvurusunda bulunursa hattını 6 ay içerisinde aktif olarak kullanıyor olması şartı aranmaktadır.

 

TTNET internet hattına kredi verilir mi?

Özellikle cep telefonu alırken taksit yasağının getirilmesi ile telefon satışı yapan işyerleri kredili sisteme döndüler. Türk Telekom’un satışını yapan bayiler faturalı hat üzerinden telefon satışı da yapıyorlar. Cep telefonu ödemelerini aylık düzenli olarak yapan ve faturaya yansıtılan taksit tutarları vatandaşlar için kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca TTNET internet hattından da kredi kullanılabiliyorken bunun için bazı şartların taşınması gerekmektedir.

2 yıl TTNET kullanıcısı olmak faturaları düzenli bir şekilde ödüyor olmak herhangi bir hukuki sürece tabi olmamak ayrıca en az 6 ay süreyle Türk Telekom hattına sahip olan kişilere 12 ay vade imkanı ile 5 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku