Türkiye İş Bankası 18 Yaşından Büyüklere Hediye Veriyor! Hediyenizi Hemen Alın!

Türkiye İş Bankası 18 Yaşından Büyüklere Hediye Veriyor! Hediyenizi Hemen Alın!

0

Türkiye İş Bankası 18 Yaşından Büyüklere Hediye Veriyor! Hediyenizi Hemen Alın!

Ülkemizde en çok sevilen bankalardan birisi olan İş Bankası’nın vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanya herkesi çok mutlu etti. Özellikle de gençlere yapmış olduğu bu kampanyalarla herkesi memnun etmeyi başaran İş Bankası’nın yeni kampanyası ise İş Bankası uygulaması üzerinden İş Bankası’nın müşterisi olan bütün vatandaşları anında 200 TL kazanma şansı veriyor.

Yani İş Bankası üzerinden 200 TL değerinde maxipuan kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey İş Bankası’nın uygulamasını indirmek ve uygulama üzerinden İş Bankası’na üyelik oluşturmak. Daha sonrasında ise 200 TL’lik harcamanız da 200 TL maxipuan kazanma şansına sahip olacaksınız.

Herkes tarafından bilindiği üzere ülkemizde yer alan bankalar yeni müşteriler kazanmak amacıyla aralarında bir rekabet içerisinde.

Özellikle de 18 yaşını doldurmuş ve kredi notu bulunmayan vatandaşları kendi müşteri yapabilmek için çok büyük bir rekabet içinde olan pek çok banka yeni müşteriler kazanmak adına ardı ardına kampanyalar düzenliyor. Bu bankalardan biri ise Türkiye İş Bankası. Türkiye İş Bankası’nın uygun kredi faiz oranları beraber yeni kampanyası da duyan herkesi çok şaşırttı.

200 TL maxipuan fırsatı

Eğer sizler de hala Türkiye İş Bankası’na üye değilseniz 200 TL’lik maxipuan kazanma fırsatına sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken İşCep mobil uygulamasını telefonunuza indirerek, İş Bankası müşterisi olmanızdır.

31 Ağustos tarihine kadar belirtilmiş uygulamada müşteri olmak istiyorum butonuna tıklayarak İş Bankası müşterisi olma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bununla beraber İş Bankası kredi kartına başvuru yaparak da tek seferde yapacağınız alışverişlerde 200 TL değerinde maxipuan kazanma şansına da sahipsiniz.

İşCep müşterisi olmak için ise yapmanız gereken ilk şey İşCep uygulamasını Google Play Store’dan ya da Apple Store’dan indirmek olacaktır. Ardından uygulamada yer alan “müşteri almak istiyorum” butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra, yönlendirilecek olduğunuz basamakları tamamlayıp işCep müşterisi olma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku