Türkiye-Karadağ

0

Türkiye-Karadağ

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa elemeleri G Grubundaki son maçına Karadağ’a karşı oynayacak olan Türkiye A Milli futbol takımı karşı takım filelerinde gol arayacak. Stefan Kuntz yönetimdeki Türkiye A Milli futbol takımı karşılaşmayı çok iyi hazırlandığını belirtti. A Milli futbol takımımız 2022 FIFA Dünya Kupası direkt katılma şansı da bulunuyor.

Türkiye-Karadağ

Cebelitarık 6-0 yenen Norveç ve Hollanda’nın puan kaybetmesini bekleyen Türkiye bugün ise Karadağ ile mücadele edecektir. Karadağ-Türkiye maçı bu akşam 22.45’de başlayacaktır. Tüm futbolseverler bu karşılaşmayı TRT 1 ekranlarından canlı olarak izleyebilecektir. Başka bir maçı ise kritik bir maç olan Hollanda Norveç maçlarıdır. Bu maçta 22.45’de başlayacaktır. Hollanda kendi sahasında Norveç’i konuk edecek. Dünya Kupası’na doğrudan bileti eleme gruplarının birinci takımları alıyor. Play-off’lara ise ikinci takımlar kalıyor. Türkiye A Milli futbol takımı için size çok zor olan ama gerçekleştirilebilecek bir durum var. Hollanda’nın Norveç karşısında puan kaybetmesi ve Karadağ’ın Türkiye yenilmesi durumunda Türkiye gruptan ikinci olarak çıkacak. Bu durum Türkiye’yi Play-off’lara götürecek.

Türkiye-Karadağ

Hollanda Norveç ile berabere kalıp Türkiye’de Karadağ yenerse Hollanda ve Türkiye aynı puan da oluyor. Türkiye’nin bu durumda olması çok düşük bir ihtimal oluyor. Hollanda’nın 13 gollük bir averajı bulunmakta. En iyi senaryo ise Hollanda’nın yenilmesi Türkiye’nin galip gelmesi Hollanda’nın birinci Türkiye’nin ikinci olarak grup aşamasına bitirmesidir. Bu durum Türkiye’yi Play-off’lara taşımakta. Play-offlara ise Avrupa kıtasından 13 takım katılacaktır. Lider olarak grupları tamamlayan 10 takım finallere doğrudan katılma hakkına sahip oluyor.2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan ülke Katar’ın şimdiye kadarki bütün turnuvalar dışında olacağı konuşulmakta. Diğer turnuvaların dışında kışın düzenlenecek olan turnuvanın nasıl geçeceği merak konusudur.

Türkiye-Karadağ

2022 Dünya Kupa’sına ev sahipliği yapacak olan Katar açılış maçının 21 Kasım’da Final maçının ise 18 Aralık’ta yapılacağını belirtti. Tüm dünya takımlarının iddialı olduğunu turnuvada ise tüm dünya basını söz etmektedir. Bizde Türkiye A Milli futbol takımımıza yürekten başarılar dileriz. Yeni kadrosu ile harikalar yaratacağı düşünülen A Milliler turnuvaya tamamen hazır olduğunu basın açıklaması ile belirtti. Bu akşamki maça hazır olduklarını belirten Ay Yıldızlı ekip yenmesi durumunda Hollanda Maçını beklemek durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku