Yetenek Sizsiniz yarışmasında bütün Türkiye’nin tanıdığı Aref’in son hali

Yetenek Sizsiniz yarışmasında bütün Türkiye’nin tanıdığı Aref’in son hali

0 4.823

Yetenek Sizsiniz yarışmasında bütün Türkiye’nin tanıdığı Aref’in son hali

Aref henüz 11 yaşındayken sihirbazlık numaralarının başlamıştı. 2011 senesinde katılmış olduğu Acun Ilıcalı’nın fenomen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye ile beraber kendisine de büyük bir hayran kitlesi yapmıştı. Son zamanlarda ise gözlerden uzak olmak isteyen Aref, kendi yapmış olduğu şovlarına büyük şirketler ve projeler için yapmayı tercih etmekte.

Henüz 11 yaşındayken amcasından görmüş olduğu İllüzyon gösterilerinden ilham alıp kendisi Dün de bu konuda geliştiren Alev 2011 senesinde Yetenek Sizsiniz programına katılarak ününe ün katmayı başarmıştı çok geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Aref son zamanlarda sosyal medyadan yayınlamış olduğu fotoğrafları ile de bir hayli değişikliğe uğradığı da takipçilerinin gözleri önüne seriyor. Bunun yanı sıra almış olduğu kiloları ve uzatmış olduğu saçları ile beraber vahşi hayvanlarla çekilmiş olduğu pozlarla da görenleri şaşkına uğratıyor. Yetenek Sizsiniz yarışmasından sonra ise çok fazla gözler önünde olmak istemeyen Aref son zamanlarda büyük şirketlerde ve bazı projeler de İllüzyon gösterileri yapmaya devam ediyor.

Aref kimdir?

Aref 1989 yılında dünyaya gelmiş İran Azeri asıllı Türk illüzyonisttir. Henüz 11 yaşındayken amcasının gösteri yapmak için ampulü kırması ve daha sonrasında da yemesi sonucu Aref’in de illüzyona başlamasına etkili olmuştur. 18 yaşında sınav ile Türkiye’ye gelmeye karar verdiği ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde okumaya hak kazandı. Anadilini Türkçe gibi konuşmayı ise 7 ay gibi bir zaman diliminde çok çabuk bir şekilde öğrendi.

Daha sonra ise mentalizm alanında yeni tecrübeler kazanmaya gayret gösterdi. 2011’de ise Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu Yetenek Sizsiniz programı ile beraber ekranlara gelen Aref bu süreçten sonra ise daha fazla bir öne kavuşmuştur. 2011’de düzenlenmiş olan Merlin ödüllerinde ise dünyadaki en ekstrem sihirbaz ödülü verilmeye layık gösterilmiştir. Türkiye’ye ise eğitim amacıyla gelen Aref, aynı zamanda Türk vatandaşlığı da almıştır. Yetenek Sizsiniz programından sonra çok fazla üne ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan arayıp daha sonrasında ise gözlerden uzak olmayı tercih edip yaptığı illüzyon gösterilerini projelerde ve büyük şirketlerde yapmaya başlamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.