Herkes şokta! Twitter artık kullanılmayacak mı? Twitter kapatıldı mı?

Herkes şokta! Twitter artık kullanılmayacak mı? Twitter kapatıldı mı?

0 44

Herkes şokta! Twitter artık kullanılmayacak mı? Twitter kapatıldı mı?

Twitter artık ülkemizde kullanılmayacak mı? Twitter ‘e erişim engeli mi kondu? Twitter ‘ı artık gönlümüzce kullanamayacak mıyız? Twitter ‘ a erişim imkanı mi kondu?
Ülkemizde yaşanan yangın olaylarından sonra vatandaşlar Help Turkey adlı hashtag’ ler açtıktan sonra Twitter ‘da helpturkey hashtag ‘i trend topic oldu ve yetkili kişilerin yaptığı açıklamalar sonrasında yetkili kişilere verilen tepkilerden dolayı Twitter ‘a kısıtlama mı geldi?

Ülkemizde yaşanan yangın olaylarında hiç kimsenin yardımı olmadığı düşüncesi ile vatandaşlar farklı ülkelerden medet umdu. Twitter kullanan kişiler Global Call Help Turkey etiketleri yaparak bütün ülkelerden İngilizce yardım çağrısında bulundu. Twitter kullanıcılarının Helpturkey adlı etiketleri sosyal medyada kısa sürede trend topic oldu.
Güzel cennet ülkemiz yangınlara teslim oldu! Ormanlar ve ormanda yaşayan canlılar yanıyor. Yangından sıçrayan alevler yerleşim yerlerine ulaştı. Yangını havadan söndürmek için uçak sıkıntısı yaşayan güzel ülkemizde

yangınlar kontrol edilemiyor!

Halk vergilerin nereye gittiğini merak ederken yetkili kişilerin yaptığı açıklamalar vatandaşları çılgına çevirdi. Tepkiler çığ gibi büyüyor! Twitter ‘a

erişim engeli mi kondu? Twitter kapatılacak mı?

Twitter’ da İngilizce olarak “Bize yardım edin” ve “Türkiye’ ye yardım” etiketleri trend topic olurken Twitter mecrasının kapatılacağı gündeme geldi. Güzel ülkemizde yangınlar sönmek bilmiyor! Yangın için yapılan müdahaleler az geliyor! Yetkili kişilerin yaptığı açıklamalar ise sinirleri 2 katına çıkardı. Twitter kullanıcıları pes etmeden bütün dünyaya seslendi ve yardım çağrısında bulundu.

Twitter ‘da devlete karşı yapılan eleştirilerden sonra Twitter kullanıcıları sosyal medyanın yavaşladığını bildirdi.
Ülkemizde yaşanan yangın olaylarında hiç kimsenin yardımı olmadığı düşüncesi ile vatandaşlar farklı ülkelerden medet umdu. Twitter kullanan kişiler Global Call Help Turkey etiketleri yaparak bütün ülkelerden İngilizce yardım çağrısında bulundu

Twitter kullanıcılarının Helpturkey adlı etiketleri sosyal medyada kısa sürede trend topic oldu. Güzel cennet ülkemiz yangınlara teslim oldu! Ormanlar ve ormanda yaşayan canlılar yanıyor. Yangından sıçrayan alevler yerleşim yerlerine ulaştı. Yangını havadan söndürmek için uçak sıkıntısı yaşayan güzel ülkemizde yangınlar kontrol edilemiyor!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.