Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları 2021

Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları

0

Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları

Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları ; Son zamanlarda yoğun bir ilgiyle beklenen ve sonunda yayın hayatına başlayan Üç Kuruş dizisi ile ilgili merak edilen bir takım hususlar bulunuyor. Dizinin oyuncularının ne kadar haftalık ücret aldıkları da bu hususların başında yer alıyor. Dizi oldukça büyük bir bütçe ile start almış durumda. Oyuncuların aldıkları ücretler gerçekten dudak uçuklatıyor. İşte dizi oyuncularını aldıkları ücretler;

 

Uraz Kaygılaroğlu (Kartal) Ne Kadar Kazanıyor

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu filmdeki karakteriyle Kartal dizinin en yüksek haftalık ücretini alıyor. 75 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları içerisinde en yüksek haftalık ücret kendisine ait.

 

Ekin Koç (Efe) Ne Kadar Kazanıyor

Ekin Koç filmdeki karakteriyle Efe dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında. 70 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde ikinci en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Diren Polatoğlulları (İrfan) Ne Kadar Kazanıyor

Diren Polatoğlulları filmdeki karakteriyle İrfan dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 50 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde üçüncü en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Nesrin Cevadzade (Bahar) Ne Kadar Kazanıyor

Nesrin Cevadzade filmdeki karakteriyle Bahar dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 40 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde dördüncü en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Aslıhan Malbora (Leyla) Ne Kadar Kazanıyor

Aslıhan Malbora filmdeki karakteriyle Leyla dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 30 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde beşinci en yüksek ücreti kendisi alıyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları noktasında ciddi kazanç sağlayan oyunculardan birisi.

 

Nursel Köse (Neriman) Ne Kadar Kazanıyor

Nursel Köse filmdeki karakteriyle Neriman dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 20 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde altıncı en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Civan Canova (Oktay) Ne Kadar Kazanıyor

Civan Canova filmdeki karakteriyle Oktay dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 15 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde yedinci en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Ercan Kesal (Halit) Ne Kadar Kazanıyor

Ercan Kesal filmdeki karakteriyle Halit dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 15 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde sekizinci en yüksek ücreti kendisi alıyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları noktasında ciddi kazanç sağlayan oyunculardan birisi olarak dikkat çekiyor.

 

 

Mustafa Kırantepe (Ruşen) Ne Kadar Kazanıyor

Mustafa Kırantepe filmdeki karakteriyle Ruşen dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 15 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde dokuzuncu en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

Uğur Yıldıran (Sesu) Ne Kadar Kazanıyor

Ercan Kesal filmdeki karakteriyle Sesu dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 13 Bin TL Uğur Yıldıran haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde onuncu en yüksek ücreti kendisi alıyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları noktasında ciddi kazanç sağlayan oyunculardan birisi olarak dikkat çekiyor.

 

 

Umutcan Ütebay (Şahin) Ne Kadar Kazanıyor

Umutcan Ütebay filmdeki karakteriyle Şahin dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 12 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Dizi oyuncuları içerisinde on birinci en yüksek ücreti kendisi alıyor.

 

 

Damla Makar (Halide) Ne Kadar Kazanıyor

Damla Makar filmdeki karakteriyle Halide dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 15 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Melissa Yıldırımer (Nesrin) Ne Kadar Kazanıyor

Melissa Yıldırımer filmdeki karakteriyle Nesrin dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 10 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Aytaç Uşun (Batuhan) Ne Kadar Kazanıyor

Aytaç Uşun filmdeki karakteriyle Batuhan dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 10 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları noktasında merak edilen isimler arasında bulunuyor.

 

 

Cenk Kangöz (Mesut) Ne Kadar Kazanıyor

Cenk Kangöz filmdeki karakteriyle Mesut dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 9 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Alişan Uğur (Konyalı) Ne Kadar Kazanıyor

 

Alişan Uğur filmdeki karakteriyle Konyalı dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 9 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Burak Altay (Bülent) Ne Kadar Kazanıyor

Burak Altay filmdeki karakteriyle Bülent dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 8 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları için bu isim de merak ediliyor.

 

 

Muttalip Müjdeci (Sahir) Ne Kadar Kazanıyor

Muttalip Müjdeci  filmdeki karakteriyle Halit dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 8 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Asena Girişken (Perihan) Ne Kadar Kazanıyor

 

Asena Girişken filmdeki karakteriyle Perihan dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 7 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Tuğçe Yolcu (Hazal) Ne Kadar Kazanıyor

 

Tuğçe Yolcu filmdeki karakteriyle Hazal dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 6 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor. Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları noktasında düşük kazanç sağlayanlar arasında bulunuyor.

 

 

Aylin Engör (Neşe) Ne Kadar Kazanıyor

 

Aylin Engör filmdeki karakteriyle Neşe dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 6 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

 

Volkan Kıran (Kamil) Ne Kadar Kazanıyor

 

Volkan Kıran filmdeki karakteriyle Kamil dizinin en yüksek haftalık ücretini alanlar arasında bulunuyor. 5 Bin TL haftalık olarak ücret aldığı biliniyor.

 

Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları

Üç Kuruş Dizi Oyuncu Maaşları birçok dizi için merak edildiği gibi merak edilen hususlar arasında. Zaman içerisinde dizinin uzamasıyla birlikte bu miktarlar da doğal olarak değişkenlik gösterecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku