Üç Kuruş Dizisinin İlk Teaser’ i Yayınlandı

Pazartesi günü Show TV’ de yayınlanacak olan Üç Kuruş adlı dizi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

0 267

Dizi & film sezonun açılması ile yeni dizi projeleri ekranlarda yerini almaya başladı. Pazartesi günü Show TV’ de yayınlanacak olan Üç Kuruş adlı dizi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Tanıtım olarak yayınlanan video da dizinin içinde yer alan Irkçılık ile ilgili kurulan bir cümle dikkatleri en çok üzerine çeken kısım oldu.

Hazırlıkları sürmekte olan dizi projesi Ay Yapım tarafından çekilmiştir. İçindeki Irkçıyla Yüzleşmeye Hazır Mısın? Diye bir soru cümlesi geçen dizinin ilk teaser’ inde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Damla Serim ve Murat Uyurkulak’ ın kaleme aldığı dizi projesinde Çukur ve İçerde dizilerinde görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncu Sinan Öztürk rol almakta. İçerik olarak seri katil, mafya, polis ekseninde sürecek olan hareketli bir hikaye yolculuğuna tanık olacaksınız. Sinan Öztürk’ ün yanı sıra dizide başrol oyuncularından tanıdık simaların olduğunu söyleyebiliriz.

Üç Kuruş
Üç Kuruş

Üç Kuruş’ da başrol oyuncuları

Başrolünde Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Uraz Kaygılaroğlu, Nursel Köse, Ekin Koç ve Civan Canova’ nın bulunmakta. Bildiğimiz üzere Çukur dizisi yapmış olduğu final bölümüyle hayranlarını üzmüştü. Sonrasında Üç Kuruş adlı dizinin tanıtımının yayınlanması ile gözler diziye çevrildi. Daha teaser bölümüyle izleyicilerde merak uyandıran dizi için geri sayım başladı. Ekim ayı itibariyle dizinin yayınlanacağı biliniyor. Lakin yayın tarihi olarak şuanda net bir zaman bildirilmedi. Çekimlerin ay sonuna doğru yapılması planlanıyor. Dizide mafya babasının kızı olarak rol alacak kişinin Nesrin Cavadzade olacağı biliniyor.

Roman dans dersleri alıyor

Kartal karakteri ise Uraz Kaygılaroğlu tarafından canlandırılacak. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’ nun dizi için Mehmet Akatay’ dan roman dans dersleri aldığı biliniyor. Çukur dizisinde diziye yönlendirme yapan paylaşım yapıldı. Lakin Çukur dizisinin devamı mı olacak? Sorusuna karşılık henüz bir açıklama ve gösterim bulunmuyor. Ayrıca izleyiciler tarafından da Çukur karakterlerinden dizide yer alan olup olmayacağı da merak konusu. Henüz yeni yeni oyuncu rol yerleşimi yapılan dizide kadro oturmuş değil. Çekim süreci sonrası ilk video ayrıntıları geldiğinde taşların oturacağını söyleyebiliriz.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Heyecanla Beklenen Yalancı Dizisinin Afişi Paylaşıldı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.