Ünlü Futbolcu 10 Numara Mesut Özil Resmi Olarak Fenerbahçe’de

0 112

Transfer gündeminde yaşanan heyecanlı bir gelişme ile birlikte ünlü futbolcu Mesut Özil resmen Fenerbahçe’ye geldi. Yaşanan bu son dakika gelişmesi ile birlikte Mesut Özil’in Fenerbahçe ile imzaları attığı ifade edildi. Uzun bir süredir diyalog halinde olan yönetim ile Özil en sonunda anlaşma sağladı. Ünlü takım Fenerbahçe ile Mesut Özil arasında transfer imzaları da atılmış oldu. Performansı oldukça yüksek olan Mesut Özil resmen Fenerbahçe’de.

Transfer Resmi Anlamda Tamamlandı

Spor kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe uzun bir zamandır temaslarda bulunduğu Mesut Özil transferini resmi olarak spor camiasına resmen açıkladı. Fenerbahçe’ye geldiğini resmi olarak ilan etti. Transfer resmi olarak ta tamamlanmış oldu. Fenerbahçe spor kulübü Mesut Özil’i transfer ettiğini spor basınına yapmış olduğu toplantı ile duyurmuş oldu.

Profesyonel Futbolcu Fenerbahçe’de

Profesyonel futbolcu  usun bir zamandır Fenerbahçe ile transfer konusunda temas halindeydi. Fenerbahçe ekibi taraftarların büyük bir heyecan içerisinde beklediği  transferini KAP’a bildirerek bilgi verdi.

Yapılan yazılı açıklamada  profesyonel anlamda futbol oynayan futbolu ile ilgili transfer konusunda ki görüşmeler dün öğle saatlerinden itibaren başlanmıştır, gelişmelerle ilgili yeni açıklamayı bir kaç gün içerisinde yeniden paylaşacağız ifadelerine yer verildi. Diğer taraftan  NTV spor kanalına yapmış olduğu açıklamalarda  Fenerbahçe’de olacağı için oldukça heyecanlı olduğunu ve bir an önce takımda yer almak istediğini ifade etti.

Fenerbahçe’de Olmak Benim İçin Gurur

Ünlü futbolcu  Fenerbahçe formasını büyük bir gururla taşıyacağını ve oldukça mutlu olduğunu ifade ediyor. Yapmış olduğu açıklamada ben zaten açıklamalarımda da her zaman Fenerbahçeli olduğumu ifade etmiştim. Sevgili Fenerbahçe’me geldiğim için büyük bir mutluluk yaşıyorum.

mesut özil

Allah’ıma her zaman transfer gerçekleştiği için şükrediyorum. Bir hayli heyecanlı ve mutluyum. Bir Fenerbahçeli olarak o formayı gurur içerisinde taşıyacağım. Çok şükür ki o formayı taşımak bana nasip oldu. Gurur içerisinde Fenerbahçe formasını taşıyacağım. Bütün Fenerbahçe camiasına ve taraftarlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum açıklamalarında bulundu.

Avrupa futbolunun önde gelen isimlerinden sbirisinin takımına gelmesinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Fenerbahçe taraftarı uzun yıllardan beri süre gelen yıldız transferi geleneğini de hatırlamış oldu. Aziz Yıldırım döneminde her sene 1 Avrupa veya dünya yıldızı Fenerbahçe takımına gelerek heyecan oluşturuyordu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.