Ünlü Oyuncu Can Yaman’ın Akıllı Kararı

Ünlü Oyuncu Can Yaman'ın Akıllı Kararı
0 44

Ünlü oyuncu Can Yaman hayatı ile alakalı akıllı bir karar aldı. Ünlü oyuncu Can Yaman Türkiye’de rol aldığı diziler Erkenci Kuş ile  Bay Yanlış diziler sayesinde tanınan ve popülerliğini yurtdışında büyük kitlelere yaymayı başaran bir isim oldu.

İtalya’da Sandokan isimli dizi için anlaşma yapan oyuncu sevgilisi Diletta Leotta ile magazin gündeminde devamlı yer almaya başladı. Ünlü oyuncu magazin haberlerinde hemen hemen her gün bahsedilir bir isim haline geldi.

Can Yamanın Akıllı Kararı

Hem Türkiye’de Hem De Yurtdışında Çok Sevilen Bir İsim Haline Geldi

Hem Türkiye’de hem de İtalya’da farklı birçok ülkede milyonlarca hayrana sahip olan oyuncu hayatının en akıllı kararlarından birisin aldı. Ünlü oyuncu artık kendi markasını çıkartmak için ilk adımı atıyor.

Başarılı oyuncunun paylaştığı elinde parfüm şişesi olan fotoğrafın gizemi çözüldü. Ünlü oyuncu bir parfüm şişesine, fotoğraf ile dikkatleri çekti elindeki parfüm kendi markasının ismi Can Yaman kendi parfüm markası çıkartmaya hazırlanıyor.

 Bay Yanlış
Bay Yanlış

Can Yaman’ın Kendi Markası

İtalya’da milyonlarca hayranı tarafından yakından takip edilen Can Yaman’ın kendi markasını çıkarması hayatı adına çok akıllı bir hamle olarak yorumlanıyor. Fotoğraftaki kıyafetlerin ünlü bir marka Douce de başarılı oyuncunun yanında yer alıyor. Ünlü oyuncu Can Yaman başarılı oyunculuğu ile adından oldukça söz ettirdi gibi şimdi kendi parfüm markası ile yine adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başarılı oyuncunun kendisine çok yakışan kıyafeti ve elindeki bulunan parfüm şişesi çok merak edilmişti. Ünlü oyuncu İtalya’da ve Türkiye’de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip bir oyuncu oldu. Sempatik hareketleri ve neşeli tavırları ile kendini çok sevdiren oyuncunun her yaptığı konuşulur hale geldi. Hayranları tarafından çok beğeniliyor ve çok seviliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.