Ünlü Oyuncu Esra Bilgiç İstediği Marka Vitamin Yok Diye Seti Birbirine Kattı! Çalışanları Saatlerce Soğukta Bekletti!

0

Ünlü oyuncu Pakistan menşeli bir firmanın reklam yüzü oldu. Beş gün süren çekimlerde yaptığı hareketlerle set çalışanlarını bezdiren oyuncu istediği vitamini karavanında göremeyince sinir krizi geçirdi. İstediği vitamin gelene kadar çalışanları soğukta bekletip, kendisinin sıcak karavanda beklemesi görenleri hayrete düşürdü. 

Esra Bilgiç’in Instagram üzerinde 6 milyondan fazla takipçisi olması ve bu takipçilerin bir kısmının Pakistan’dan olması Pakistan’da bulunan bir şirketi harekete geçirdi. Şirket reklam filminde oynatmak üzere Esra Bilgiç’le anlaştı. Yapılan anlaşmalar sonucu İstanbul’da büyük bir set kuruldu ve reklam filmlerinin çekimi için hazırlıklar başladı. Çekimler tam beş gün sürdü.  

SETE GEÇ GELDİ, İSTEKLERİYLE ÇALIŞANLARI BEZDİRDİ 

Beş günlük reklam çekimleri boyunca her gün sete geç gelen ve istekleriyle çalışanları pes ettiren Esra Bilgiç magazin gündemine konu oldu. Çekimlerin tamamlanması için son çekim hazırlığı yapılırken Bilgiç’in yaptığı çirkin hareket herkesi şoka uğrattı. 

“VİTAMİN GELENE KADAR ÇEKİME ÇIKMAM”

Çekimin son günü Vitamin takviyesi isteyen Esra Bilgiç, gelen vitamin istediği marka olmayınca çekime çıkmak istemediğini dile getirdi. Sıcak karavanından dışarıya çıkmayan Bilgiç çalışanlarına, “İstediğim vitaminler gelmezse dışarıya çıkmam siz de soğukta donarsınız” dedi. Bu restin üzerine vitamin arayışına geçen set çalışanları saatlerce dışarıda kalarak zor anlar yaşadı. 

“BİR DAHA ESRA BİLGİÇ’İN BULUNDUĞU PROJEDE YER ALMAYIZ” 

Çekimlerin son bulmasıyla rahat bir nefes alan set çalışanları isyan etti. Esra Bilgiç’in olduğu bir projede görev almak istemeyen bir set çalışanları şu sözleri dile getirdi, “Daha önce birçok çekimde görev aldım, birçok ünlüyle çalışma fırsatı yakaladım. İlk defa bu kadar kibirli ve çirkin davranışlar sergileyen bir ünlüyle karşılaştım. Beş günlük çalışma süresi zarfında ben de dahil olmak üzere tüm çalışanlara işkence çektirdi diyebiliriz. Bundan sonraki alacağımız görevlerde Esra Bilgiç adını gördüğümüz gibi projede çalışmama kararı alacağız.”   

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku