Ünlü Oyuncudan Sevindiren Haber

Korana Varyantına yakalanan ünlü oyuncudan sevindirici haber

0

Sinema ve dizi film oyunculuğuyla görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncu Ayça Erturan’ dan sevindirici haber. 5 aylık hamile olan ünlü oyuncu daha öncesinde iki doz aşı yaptırmış olduğunu söylemişti. Ünlü oyuncu korona virüsü hastalığını atlattığını Youtube kanalı üzerinden açıkladı. Erturan test sonucunun pozitif olduğunu yurt dışı seyahatine hazırlık yaparken öğrendiğini açıkladı. ‘’ Yurtdışına uçmak için test yaptırmak için hastaneye gittik. Daha sonrasında ise ikinci doz aşım yapıldı.  Eve geldiğimizde telefon çaldı. Bakanlıktan aradılar. Korana testi sonucumun pozitif olduğu söylendi.’diye ekledi. Yaptıkları tüm planların iptal olduğunu belirten oyuncu kendisinde hiçbir semptomun bulunmadığını belirterek belki aşı olmasa şuan hastalığı bu kadar kolay atlatabilecek bir durumda olamayacağını belirtti. ‘’ İlk aşıyı olmasaydın belki de hastanedeydim’’ diyerek hastalık süreci hakkındaki öngörülerini böyle diler getirdi.

Göz yaşlarına hakim olamayan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde bebeklerinin cinsiyetini öğrendiklerini açıklamıştı.  2014 yılında Oğulcan Kırca ile evlenen oyuncunun kız bebek beklediği biliniyor. Hamilelik sürecinde hep erkek bebek hissettiğini söyleyen oyuncu kız bebekleri olacağını öğrendiğinde duygusal anlar yaşamış.

Virüsün hızlı bir şekilde yayıldığı aşikar. 5 aylık hamile olan oyuncunun genel durumu iyi. Varyant virüsü için aşı belki bulaşıcılığı önlemiyor fakat hastalığı daha kısa sürede atlatmanızı sağlıyor. Hastalığa yakalanan oyuncunun bebeğinin de sağlığının iyi olduğunu ve doktor takibinde olduğunu belirtti. Kendinin sağlığı yanı sıra bebeğinin de antikor kazandığını söyleyen Erturan ‘’ Benden önemlisi bebeğin sağlığı. Onun da artık antikoru var.’’ Şeklinde açıklamada bulundu.

Ayça Erturan Kimdir?

Ayça Erturan daha önce Avrupa Yakası, Bir Demet Tiyatro, Evli ve Öfkeli, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar ve çeşitli dizi film sahnelerinde rol almıştır. Marmara Üniversitesi mezunu olan oyuncu aynı zamanda Pera Güzel Sanatlar’ da oyunculuk eğitimi aldı. 1 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan oyuncu şimdilerde Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak bünyesinde çalışmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku