Ünlü Sanatçı Sitem Etti” Sevgiye ve Saygıya İhtiyacım Var”

TV8 Paylaş Benimle programına katılan ünlü sanatçı hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

0

Son zamanlarda konuk ettiği ünlü ünsüz bir çok kişinin hayatına dokunan Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Kibariye oldu. Aile yaşamı da dahil hayatının tüm bilinmeyenlerini TV8 ekranlarındaki ‘’Paylaş Benimle’’ adlı programda anlattı. Magazinsel olarak gündemden düşmeyen sanatçı hem eşi hem de evliliği ile ilgili özel açıklamalarda bulundu. Ayrıca programa katılan bir diğer isimde Kibariye’ nin eşi Ali Küçükbalçık idi. Paylaş Benimle programı ekranlarında Küçükbalçık da hakkındaki eleştirilere cevap verdi. Ünlü şarkıcının elinden tutan eşi eşinin şikayetlerini dinledi.

Usta sanatçı çoğu zaman yalnız kaldığını belirterek eşi Ali Küçükbalçık ile ilgili beklentilerini dile getirdi. Sözlerinde evlilikteki önceliği saygı, hürmet ve sevgi olduğunu belirten Kibariye bir evlilik de en önemli şeyin duyulan sevgi olduğunu söyledi.

Bu sözler karşısında Küçükbalçık eşine karşı hissettiği duygu ve düşünceleri Türkiye’ de Kibariye’ nin bir ekol olduğunu söyleyerek başladı. Kibariye ile evlenmeden önce ona hayran olduğunu dile getiren Küçükbalçık onu çok sevdiğini, her duyguyu istediği zaman onunla yaşayabileceğini söyledi. Geçmişten ders alarak yol kat ettiklerini söyleyen Küçükbalçık eşi Kibariye’ ye olan saygı ve sevgisinin ölene kadar sürdüreceğini ve duygularına merhem olacağını söyledi.

Kibariye’nin yaşam öyküsü

8 kardeşi bulunan asıl ismi Bahriye Tokmak olan Kibariye 10 Ağustos 1960 doğumlu. Ailesi geçimini tütün ve pamuk toplayıcılıkla geçirmekteydi. Ailesinin geçirmiş olduğu yaşam sıkıntısı ile Kibariye hiç okula gitmedi. İlk sahnesini Akhisar’ da bir gazinoda alan sanatçı daha sonra 1974’ lü yıllarda Çağlayan Saz adlı bir mekana gitti burada sahne alan sanatçı İzmir Fuar’ ına gelen sanatçıları dikkatini çekmeyi başardı. İzmir’ den ünlü bestekar Muzaffer Özpınar ve Turgut Akyüz aracılığıyla İstanbul’ a gelen sanatçının kaderi değişmeye başladı. Usta sanatçı o dönemler hem sesi hem de doğallığı ile dikkatleri üzerine toplamaya başlamıştı. Ünlü sanatçının toplamda 32 tane albümü bulunmakta. Ünlü sanatçı Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Şen Sulukule ve Reyting Hamdi gibi film dünyasında ve bazı TV programlarında da yer almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku