Ünlü Sanatçı Zara Sansürsüz Dekoltesi İle Dikkatleri Üzerine Çekti

Değişimleri ile son zamanlarda sık sık gündeme gelen ünlü sanatçı Zara’ nın son yaptığı paylaşım olay oldu. Sosyal medyada aktif olan ünlü sanatçı vermiş olduğu konserde giydiği bir kıyafeti paylaştı

0 77

Değişimleri ile son zamanlarda sık sık gündeme gelen ünlü sanatçı Zara’ nın son yaptığı paylaşım olay oldu. Sosyal medyada aktif olan ünlü sanatçı vermiş olduğu konserde giydiği bir kıyafeti paylaştı. Görünüm olarak oldukça iddialı olan kıyafeti paylaşım yapan Zara göğüs dekoltesini sansürsüz paylaştı. Ünlü sanatçı önceki günlerde yapmış olduğu paylaşımda göğüs dekoltesini sansürlemişti.  

Sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımlarla takipçi kitlesini görüş olarak ikiye bölen sanatçı  son paylaşımıyla eleştirilerin ilgi odağı oldu. Yaptırmış olduğu estetikler ile ünlü sanatçıda gözle görülür değişimler var. Güçlü sesi ile hayran kitlesi fazla olan sanatçı geçen günlerde paylaştığı bir resmini de gül emojisi ile sansürlemişti.

Balıkesir konserinden sansürsüz pozlar

Sahnede seslendirdiği şarkılar ile sahnenin tozunu attıran ünlü sanatçı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Balıkesir konserinde giymiş olduğu sahne kıyafeti ile sevenlerini büyüledi. Parlak bir elbise tercih eden sanatçı derin bir göğüs dekoltesine sahipti. Sahnedeki görüntüleri paylaşılan ünlünün paylaşımları beğeni yağmuruna tutuldu. Tüm bu durumların üzerine şarkıcının sansürlü pozu tekrar gündeme geldi. Tüm bu paylaşımlar üzerine Zara ile ilgili sahnede başka sosyal medyada başka yorumlaması yapıldı.

Zara
Zara

Korona dolayısıyla sahneye ara vermişti

Ünlü şarkıcının son zamanlarda konser programlarının yoğun olduğu biliniyor. Her sahne aldığı konserde övgüler toplayan ünlü sanatçı uzun zamandır korona nedeniyle sahne almıyordu. Ünlü sanatçıya gelen yorumlarda eleştirinin yanı sıra övgü dolu sözlerde bulunuyordu. 45 yaşında olan sanatçıya yapılan bir yorum da gittikçe gençleştiği imalarıydı. Kıyafeti ile göz dolduran ünlü sanatçı sevenlerinin beğenisini kazandı.

Öncelerde Eşkıya Dünyaya Hakim Olamaz’ da rol alan sanatçı dizideki haliyle de çok beğenilmişti. Estetik yönünde çokça yorum alan ünlü sanatçı sadece konser ve benzeri alanlardaki hallerini değil aynı zamanda yaşantısından da kareler paylaşmakta. Sevilen Türk Halk müziği sanatçısının toplamda 15 tane şahsına ait ödülü bulunuyor. Sevilen sanatçının toplamda 13 tane albümü bulunmaktadır. Son albümünü 2020’ de çıkaran sanatçının albüm ismi Derin Aşk 4’ dür.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Ünlü Sanatçının Son Paylaşımı Tepkilere Neden Oldu adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.