Ünlü Şarkıcı Hayranının Üzerine İdrarını Yaptı!

0

Hayranının Üzerine İdrarını Yaptı

Hayranının Üzerine İdrarını Yaptı! Sonunda bu da oldu ve yaşananlar tüm dünya basınını bir anda ilgi odağı olması da kaçınılmaz oldu.

Brass Against gurubunun üyesi olan Sophia Urista, 11 Kasım tarihinde Florida’da başlayan festivalde hayranlarıyla bir araya geldi. Grubun solisti olan Sophia Urista, ‘Wake Up’ isimli şarkıyı seslendirdiği sırada izleyenleri hayrete düşürecek bir harekete imza attı.

Sahneye Çağırdığı Hayranının Üzerine İdrarını Yaptı

Sophia Urista’nın ‘Wake Up’ isimli şarkıyı seslendirdiği sırada hayranlarından biri sahneye çıkarak yere doğru uzandı. Ardından binlerce izleyiciye aldırış etmeden pantolonunu indiren Brass Against gurubunun üyesi Sophia Urista, hayranının yüzüne idrarını yaptı.

Gruptan gelen açıklamada, Florida’da gerçekleşen festivalde güzel anlar yaşandığı belirtildi. Ancak böyle bir şeyin grubun üyeleri tarafından beklenmediği belirtildi. Brass Against gurubunun üyeleri böyle bir olayın bir daha yaşanmayacağını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku