Ünlü Şarkıcı, İbrahim Tatlıses’in Cinsel İstismarına Uğradığını İtiraf Etti! Emniyet Güçleri Harekete Geçti! 

0

Uçankuş TV’de Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu programa konuk olarak gelen ünlü şarkıcı Serpil Benay, İbrahim Tatlıses’in tacizine uğradığını itiraf etti. Kalaycıoğlu’nun programına konuşan Benay, “İbrahim Tatlıses benim hayatımı bitirdi. Tatlıses’in bana yaptıkları benim bitişim oldu” dedi.  

Uçankuş TV’de Gökay Kalaycıoğlu tarafından sunulan Cumartesi Magazin’i isimli programın bugünkü konuğu 80 ve 90’lı yılların unutulmaz ismi olan ünlü şarkıcı Serpil Benay’dı. Benay canlı yayında öyle itiraflarda bulundu ki, tüm izleyiciler şoka uğradı. Benay, “Cinsel istismara uğradın mı?” sorusuna evet cevabını verdi. Alınan cevabın şoku atlatılamamışken, Benay’ın “Bu istismara İbrahim Tatlıses tarafından uğradım” cevabı izleyicileri ikinci bir şoka uğrattı. 

“İBRAHİM TATLISES TARAFINDAN CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIM” 

Gökay Kalaycıoğlu’nun sorduğu, “Cinsel istismara uğradınız mı?” sorusuna samimi bir şekilde cevap veren Serpil Benay, “Bundan yaklaşık 20-25 yıl önce cinsel istismara uğradım. Hem de bu istismara neredeyse tüm Türkiye’nin tanıdığı İbrahim Tatlıses tarafından uğradım. Kimse beni yanlış anlamasın. İsmim gündem olsun diye söylemiyorum bunu. Zaten böyle bir şeye de ihtiyacım yok. O zamanlar istismara uğrayınca erkek arkadaşım ayaklanmış ve bir sürü istemeyeceğim türde olaylar olmuştu. Bu olaylar benim bitişim oldu. Tatlıses tarafından tacize uğramasaydım şuan hala piyasada olabilirdim. O olaylar benim tam olarak bitmemi sağladı” cümlelerini kurdu.  

“İBRAHIM TATLISES BENİM GİBİ BİRÇOK SANATÇIYI TACİZ ETTİ” 

Kendisi gibi İbrahim Tatlıses tarafından tacize uğrayan Leyla Adalı hakkında da konuşan Serpil Benay, “Bunun gibi haberler bana çok geliyor. Benim yaşadığım Leyla’nın yaşadığı olaylar aynı. Gazinoda, kulislerde, televizyonlarda herkes aynı olayları yaşıyor. Taciz edildiğini dile getiren insan sayısı çok az. Aslında birçok insan taciz ediliyor. Ancak söylemeye utanıyor. Açıkçası ben de utanıyordum ama ben ne yaptım, benim suçum ne ki? Diye kendime sordum. Bizim hiçbir suçumuz yok. Ben neden utanayım, Leyla Adalı neden utansın veya diğer tacize uğrayan kadınlar neden utansın ki? Bu programa İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çıkartsak 5 yıl boyunca program aralıksız devam eder.” dedi.  

İBRAHİM TATLISES TARAFINDAN AÇIKLAMA GELMEDİ 

Taciz iddiaları üzerine sosyal medya çalkalanırken İbrahim Tatlıses tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Birçok kadın sanatçıya cinsel istismar yaptığı iddia edilen Tatlıses’in yapacağı açıklamalar merak konusu oldu. Taciz iddiaları üzerine Tatlıses hakkında açılan herhangi bir suç duyurusunun olup olmadığı da henüz merak edilen konulardan bir tanesi.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku