Usta Oyuncu Beş Yıl Sonra ATV’de Yalnız Kurt’la Ekranlarda!

0 301

Kurtlar Vadisi, Sen Anlat Karadeniz, İnadına Aşk, Sakarya Fırat gibi başarılı yapımların yönetmenliğini yaparak adını duyuran Osman Sınav, bu sezon Yalnız Kurt adlı diziyle ATV’de yeniden ekranlara müthiş bir dönüş yapıyor.

Yalnız Kurt adlı yapımda yine yönetmen koltuğunda oturacak olan Sınav’ın, oyuncu kadrosuna dahil ettiği isimlerden biri ekran karşısındaki seyirciyi adeta heyecana boğdu! Çünkü bahsi olunan usta sanatçı beş yıldır ekran karşısına çıkmak için hiçbir projeye dahil olmamıştı!

Kurtlar Vadisi’ne Benzer Bir Proje

Başarılı yönetmen Osman Sınav en son iki sene önce Gel Dese Aşk adlı diziyle seyirci karşısına çıkmıştı. Bu defa Yalnız Kurt adlı dizide ise senaristlik grubunda Murat Koca ile Alper Erze yer alıyor. Grubun süpervizörlüğü ise Şevket Dedelioğlu’nda.

Yapımda Kurtlar Vadisi’ni andıran bir konu ele alınmış. Gizli küresel bir terör örgütüne karşı verilecek mücadeleyi konu alan dizinin casusluk hikayeleri seyirciyi ekrana kilitleyecek.

İşte O Usta İsim

Konusuyla, yönetmeniyle, senaryosuyla gündem olan dizinin oyuncu kadrosu ise başka bir merak konusu oldu. Dizi için Osman Sınav, şu ana kadar yalnızca iki isimle anlaştı. Bu iki isimden biri ise beş yıldır ekran karşısına çıkmayan usta oyuncu Cihan Ünal.

Usta Sanatçının Dizi Kariyeri

Cihan Ünal, 1980 yılında canlandırdığı IV. Murat karakteriyle izleyenleri büyülemiş, sanat dünyasında takdir toplamıştı. Diziden ziyade sinema ve tiyatro ile izleyenlerinin karşısına çıkan oyuncu geçen yıllarda; Kadın İsterse, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde adını duyurmuştu.

Oyuncunun son dizi işi ise; Söz dizisindeki Büyük Bey karakteri ile olmuştu. Anlaşılan diğer isim ise en son Hayat Sevince Güzel adlı dizide yer alan genç oyuncu Hasan Denizyaran.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.