Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Ekranlarda Yok

0

TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden üzücü haber geldi. Dizinin başrol oyuncuları Buğra Gülsoy, Gökhan Uygun, Hatice Şendil ve Ekin Koçak gibi birbirinden başarılı ve ünlü oyuncular yer almaktadır. Dizi hakkında gelecek hafta ekranlarda yer almayacağı açıklandı. Gelen bu açıklama ile izleyiciler duruma üzüldüler ve büyük merakla dizinin tekrardan ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi reyting rekortmeni Uyanış Büyük Selçuklu için kötü haber verildi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi önümüzdeki hafta pazartesi günü ekranlara gelecek bölümünün yayınlanmayacağı duyuruldu. Dizinin her bölümünde yaşanan heyecan gelişmeler aralıksız devam ediyor. Dizi izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla ve sevilerek izleniyor. Yapılan son açıklamaya göre 22 Mart Pazartesi ekranlara gelecek olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlanmayacak.

Büyük Selçuklu dizisinin salgın vakaları sebebiyle 7 günlük zorunlu ara verdiği açıklandı. TRT 1 ekranlarından gelen açıklama doğrultusunda dizi ekibinde salgın vakaları tespit edildi. Bu sebeple çekimlere ara verildiği duyuruldu. 22 Mart pazartesi akşamı ekranlarda yer almayacak. Dizinin yayınlanmaması ile ilgili şu ifadelere yer verildi. Ekibimiz için her zaman aralıklı yapmış olduğumuz salgın taramaların sonucunda dizimizin setinde koronavirüs vakaları tespit edildi. Birçok set arkadaşımız karantinaya alındı. Sağlık durumları çok iyidir.

Uyanış Büyük Selçuklu

Takipleri yakından gerçekleştiriliyor. Bu süreçte dizi oyuncularımız ve tüm set arkadaşlarımız kendini karantinaya almış durumdalar. Dizinin çekimlerine 5 gün ara vermeye karar verdik. Bu mecburi ve zorlu ara sebebiyle 22 Mart pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 26. bölümü yer almayacak. Ayrıca Pazartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu yerine Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi televizyonda ilk kez ekranlarda olacak. İzleyicilerimize anlayışı ve desteği için çok teşekkür ederiz diye açıkladılar.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 25 bölümünde neler oldu?

Turna’nın boğazına Hançer dayanır. Ayrıca Melikşah’ın seneler evvel sürgün edilen Başulu’ dan  bir oğlunun olduğu da ortaya çıkması için Sabbah Tapar ile Başulu’nun gizlice konuştuğuna şahit olmuştur. Tapar’ ın anası olduğu öğrenilecek mi? Ayrıca Selçukluyu derinden etkileyecek ve karıştıracak olan bu sırrı öğrenebilecek mi?  Türkmen beyleri içinde Tekiz tarafından bir katliam tertip edildi. Türkmen beylerinin Melikşah’a karşı durmaya davet etti. Melihşah toplantıyı basmıştı.

Tekiş tarafından gizli okçular yerleştirilmişti ve merak edilen Melihşah Tekiş’ i öldürecek mi yoksa okçular Melihşah’ ı okla vuracaklar mı? Sencer Thomas’ı geri teslim edecek mi? Ayrıca suçsuz  olduğunu kanıtlayabilmek için Thomas’ı elinde tutmayı başarabilecek mi?  Sabah İle ittifak kurup Selçuklu Devleti’nin zedelemek isteyen, hatta yok etmek için uğraşan Bedrül Cemal’in yapmış oldukları ortaya çıkacak mı ve neler yapacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku