Vadofone Reklamındaki Çocuk Öyle bir Değişti ki

Vadofone Reklamındaki Çocuk Öyle bir Değişti ki

0 58

Vadofone Reklamındaki Çocuk Öyle bir Değişti ki

Uzun yıllar önce Yılmaz Erdoğan’la birlikte oynamış olduğu bir reklam filmiyle tanınan çocuk yıldız, Volkan Demirok, şimdilerde çok değişti. Başarılı bir reklam filmiyle o senelerin oldukça fazla beğenilen reklamlarından biri olmuştu. Yılmaz Erdoğan’la birlikte 2000 li yılların başında bir reklam filminde oynadı.

Reklam Yıldızını Görenler Tanıyamadı

Küçük yaşına rağmen yapmış olduğu projeyle, o döneme damga vurdu. Birçok kişi, reklam içerisindeki replikleri birbiriyle tekrarladı. Peki, 2000’li yıllara damgasını vuran Volkan Demirok, şimdilerde ne yapıyor. Herhangi bir proje içerisinde yer alıyor mu? Bu konuyu merak edenler için araştırdık. Reklam filmindeki başarısından sonra belirtilen isim, birçok dizi ve filmde yer aldı.

Yılmaz Erdoğan ile reklamda Oynadı

Fakat yaşının ilerlemiş olmasından dolayı reklam filminde oynayan çocuklar filmlerde oynayan kişi birbiriyle bağdaştırılamadı. Bu sebeple her seferinde gözümün önünde olmasına rağmen reklam yıldızı kayıplara karıştı zannedildi. Halbuki birçok başarılı dizi ve filmde kendisi yer aldı.

Şimdi Yeni projelerde Yer Alıyor

Kendisini Türkiye tanıtan Yılmaz Erdoğan’la birlikte dahil birçok projede yer almıştı. Türkiye bir noktada cep telefonunu tanıtan çocuk olarak tanınan başarılı oyuncu, son zamanlarda birçok yapımda yer alıyor. Belirtilen reklam üzerinden yaklaşık 21 sene geçti.

Bu sebeple artık karşımızda o zamanlar görmüş olduğumuz çocuk değil, genç bir delikanlı bulunuyor. Son halini görenler oldukça şaşırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.