Vahide Perçin’in Yeni Dönemi! İşte Ünlü Oyuncunun Zorlu Görevi

0 37

Ekranların deneyimli ve usta oyuncusu Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3 sezon boyunca yer almıştı. Ancak Adana’da yapılan dizi çekimleri Vahide Perçin’i çok yormuştu. Yapımcı ile görüşen usta oyuncu sağlık sorunları nedeniyle Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti. Ancak bir süre dinlendikten sonra kendisine gelen bir dizi teklifini kabul etti.

Bu önemli teklifin dışında oyuncunun hayatında önemli bir gelişme daha yaşandı. Demet Akbağ’ın ardından Oyuncular Sendikası’nın yeni başkanı olarak seçildi. Böylece Vahide Perçin’in hayatında yorucu yeni bir dönem başladı.

Yeni Dizi Projesi 

Vahide Perçin bugüne kadar pek çok başarılı projede yer almış ve sağlık sorunları nedeniyle dizilere ara verse de iyileşmesinin ardından hemen setlere geri dönüştür. ATV’nin iddialı ve sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da da 71 bölüm boyunca Hünkar Yaman karakterini canlandırdı. Ancak sağlık sorunları nedeniyle yaşanan ayrılığın ardından Perçin’den yeni bir dizi haberi geldi.

Aynı yapım firması Tims&B’nin yeni projesinden yapılan dizi teklifini kabul eden Perçin, yakında yeniden setlere dönecek. Çok güçlü bir kadının hikayesini anlatacak olan dizi ile ilgili ayrıntılar yakında netleşecektir.

Yeni Başkanlık 

Oyuncular Sendikası, 4. Olağan Genel Kurul Toplantısında oybirliği ile Vahide Perçin’i yeni dönem başkanı kabul etti. Pandemi nedeniyle görev süresi uzatılan Demet Akbağ’ın ardından yeni başkan olarak seçilen Perçin, yeni dizi projesi ile birlikte başkanlık görevini de üstlenmiş oldu. Sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda olduğu dizinin ardından bu iki zorlu görevi üstlenerek hayatında yeni bir döneme başlamış oldu.

Her zaman olduğu gibi sağlığındaki sorunları hallettikten sonra usta bir şekilde görevlerini başarıyla yerine getirmeyi tercih eden oyuncunun bu yeni döneminde de başarılı olacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.