Vakıf Katılım Bankasından faizsiz kredi müjdesi! Vakıf Katılım Bankası faizsiz konut kredisi müjdesi verdi…

Vakıf Katılım Bankasından faizsiz kredi müjdesi! Vakıf Katılım Bankası faizsiz konut kredisi müjdesi verdi...

0 185

Vakıf Katılım Bankasından faizsiz kredi müjdesi! Vakıf Katılım Bankası faizsiz konut kredisi müjdesi verdi…

Ev almak isteyen ve faizlerden dolayı bundan vazgeçen kişiler için Vakıf Katılım Bankasından faizsiz konut kredisi müjdesi geldi. Vakıf katılım Bankası’nın vermiş olduğu faizsiz konut kredisi birçok insanın yüzünü güldürmeye başladı.

Vakıf katılım Bankasından faizsiz 120 ay vadeli konut kredisi! Vakıf katılım Bankasından son dakika müjdesi geldi…
Ev almak isteyen ve yüksek faizlerden dolayı bunlardan vazgeçenler için Vakıf Katılım Bankasından faizsiz kredi uygulaması başlatıldı. 120 ay vade ve 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuluyor.

Vakıf katılım Bankası’nın sunmuş olduğu faizsiz kredi birçok kişinin yüzünü güldürdü. Vakıf Katılım Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi ile isterseniz oturacağız evi anında satın alabilir, isterseniz de yatırım amaçlı bir ev alabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası kredi için şartlarını tek tek açıkladı!

Vakıf katılım Bankasından faizsiz 120 ay vade imkanı ile kredi başvuruları başladı. Şartlar ise sırayla açıklandı. Öncelikle kişinin kredi notunun yüksek olması Kredi sicilinin temiz olması ve gelir durumunun kredi çekmeye elverişli olması gerekmektedir. Banka kredi siciliniz de kredi notunuz ve gelir durumunuza baktıktan sonra kredinizi onayını vermektedir.

Peki ama kredi için nasıl başvuru yapılır?

Vakıf katılım Bankasından faizsiz kredi kullanabilmek için şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Vakıf katılım Bankası’na yapmış olduğunuz ziyarette kredi başvurusu gerçekleştiriyorsunuz.

Bankası ile ilgili gerekli araştırmaları yaptıktan sonra kredinizin onaylanması durumunda 100 bin TL’ye kadar 120 ay vadeli yüzde 1.19 kar payı ile kredi fırsatı sunmaktadır. Banka bu kredisi için minimum 12 ay maksimum ise 120 ay vade uygulamaktadır. Ayrıca kullanacağımız Konut kredisinde hayat sigortası mecburiyeti de bulunmaktadır.

Ayrıca kredi için 500 TL’lik tahsis ücreti de bulunmaktadır. Sizlerde faize bulaşmadan helal yoldan sıfır faiz ile kredi kullanmak istiyorsanız Vakıf Katılım bankalarının ziyaret ederek kredi Vakıf Katılım Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası kredi koşullarında değişiklik yapma ve krediye kaldırma hakkını kendinde saklı tutar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.